اخبار :: اخبار باشگاه

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آکوییلانی

2180 شماره اطلاع نامه : کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آکوییلانی 1393/12/06 کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آکوییلانی اخبار باشگاه :: اخبار کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آکوییلانی
کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آکوییلانی

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و آکوییلانی

وینچنزو مونتلا مربی جوان تیم فیورنتینا معتقد است هواداران نباید کاری که نتو کرده را به او یادآوری کنند و باید با احترام گذاشتن به همه بازیکنان باعث شوند تا ویولا در پایان یک پیروزی را به آنها تقدیم کند.

تیم فیورنتینا فردا شب در حالی در آرتمیو فرانکی به مصاف تاتنهام می رود که نتو پس از رد پیشنهاد ویولا در زمستان برای تمدید قرارداد، برای اولین بار و به دلیل مصدومیت تاتاروزانو فرصت حضور در ترکیب تیم را بدست آورده است. وینچنزو مونتلا و آلبرتو آکوییلانی در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک نظرات خود را بیان کرده اند.
 

صحبت های وینچنزو مونتلا:

"در بازی فردا اشتیاق زیادی برای پیروزی و صعود کردن داریم ولی باید تعیین کننده تر ظاهر شویم، چیزی که در بازی رفت نداشتیم. ما باید برای پیروزی بازی کنیم و فلسفه فوتبالی ما بر این است. اگر برای 0-0 بازی کنیم به آن دست پیدا نخواهیم کرد و مهم نیست که روزنامه های انگلیسی چه مطالبی در این باره می نویسند. ما همواره می خواهیم هواداران را خوشحال کنیم و فردا نیز همین کار را انجام خواهیم داد. نتو؟ او یک بازیکن حرفه ای است. همیشه به بهترین شکل تمرین کرده و در بازی به ما امنیت و ضمانت می دهد. هوادارانی که پول می دهند و بلیط بازی را تهیه می کنند باید بدانند که به بازیکنان تیم احترام بگذارند. نتو خودش به خوبی می داند که چه کاری انجام داده و نیازی نیست که هواداران بار دیگر به او یادآوری کنند."

"گومز؟ او حالا برای تیم بازی می کند. گومز باید توپ را حفظ کند و در موقعیت مناسب گلزنی کند. مهم ترین چیز این است که ما در این بازی به یک شخصیت تیمی نیاز داریم و مطمئنا او همانند بازی گذشته می تواند نقش خود را به بهترین شکل ایفا کند. در ایتالیا تیم ها تاکتیکی بازی می کنند ولی در انگلیس بیشتر بر اساس قدرت بدنی و سرعت به میدان می روند و ما باید با این شرایط کنار بیاییم. پنالتی های هدر رفته؟ سال گذشته گونزالو تمامی پنالتی های خود را به گل تبدیل کرد ولی امسال این اتفاق نیفتاده است. فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشد. ما پس از بازی رفت رضایت نداشتیم، بلکه مشتاق بودیم و امیدوارم این اشتیاق برای بازی برگشت به ما کمک کند تا در برابر رقیب قدرتمندی مثل تاتنهام نمایش خوبی داشته باشیم."
 

صحبت های آلبرتو آکوییلانی:

"این بازی برای ما بسیار مهم است و من تجربه زیادی در مورد این چنین دیدار هایی دارم. رقیب قدرتمندی پیش رو داریم ولی می خواهیم به راه خود در این مسابقات ادامه دهیم. من همیشه سعی می کنم بهترین نمایش را داشته باشم و نمی خواهم چیزی را ثابت کنم. من فقط پس از این مصدومیت به زمانی برای بازی کردن نیاز دارم و هر موقع که مربی بخواهد به میدان خواهم رفت. تاتنهام برای پیروزی به میدان می آید و بازی سختی در پیش داریم. فکر می کنم لیگ انگلیس نسبت به گذشته باز هم پیشرفت زیادی کرده ولی این به این معنی نیست که لیگ ایتالیا خوب نباشد اما من علاقه داشتم که آن تجربه (حضور در لیورپول) را داشته باشم. تمدید قرارداد؟ مرحله به مرحله پیش می رویم و در آینده در مورد آن صحبت خواهیم کرد."