اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 9 اسفند)

2185 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 9 اسفند) 1393/12/09 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 9 اسفند) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 9 اسفند)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 9 اسفند)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 9 اسفند)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

مصاحبه نتو و ماریو گومز ؛ ماتی و باسانتا 10 روز دور از میادین

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

14- صحبت های روبرتو مانچینی مربی تیم اینتر: "مونتلا مربی خوبی است که توانایی مربیگری در هر تیمی را دارد و تیمش فوتبال زیبایی را ارائه می کند ولی به نظرم یوونتوس، رم و ناپولی بهتر از آنها هستند. فیورنتینا بازیکنان سریع و تکنیکی دارد که باید مراقب آنها باشیم. در هر صورت یک بازی تماشایی و خاص خواهد شد."

13- نماینده باشگاه بارسلونا اسپانیا فردا شب نیز برای تماشای عملکرد استفان ساویچ به ورزشگاه سن سیرو خواهد رفت. این برای چهارمین بار در طول یک ماه گذشته می باشد که ساویچ به طور جدی از سوی مقامات بارسا دنبال می شود.

12- دیدار فردا شب بین دو تیم اینتر و فیورنتینا رقابتی بین دو ستاره جوان سابق تیم بازل سوییس نیز می باشد. محمد صلاح در سال 2012 به عنوان جانشین ژدران شقیری خریداری شد ولی او نیز در نهایت پس از درخشش در بازل، از سوییس خارج شد. این دو بازیکن حالا باید در برابر یکدیگر قرار بگیرند.

11- تیم جوانان فیورنتینا امروز در دیداری حساس در لیگ جوانان موفق شد در حالی که در نیمه اول 10 نفره شده و 2 گل از رقیب خود تورینو عقب افتاده بود، در نهایت با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده و اختلاف را در صدر جدول به 9 امتیاز افزایش دهد. پتریکیونه (2) و بانگو (پنالتی) برای ویولا در این دیدار حساس با تیم دوم جدول موفق به گلزنی شدند.

10- اسپورت ایتالیا گزارش داده که تیم های فیورنتینا، ناپولی و میلان برای خرید ماریو روی ستاره 23 ساله تیم امپولی وارد رقابت شده اند. این بازیکن در دو سمت خط دفاعی توانایی بازی کردن دارد.

9- رسانه های ایتالیایی از نبرد فیورنتینا و رم در لیگ اروپا با نام دربی ایتالیا در اروپا نام برده اند. البته پیروزی ویولا در جام حذفی برابر رم باعث شده تا در حال حاضر شرایط تقریبا مساوی برای هر دو تیم در نظر گرفته شود.

8- تیم فیورنتینا حالا به رکورد 11 بازی بدون باخت رسیده که در طول مربیگری مونتلا در ویولا، بهترین رکورد برای این مربی جوان می باشد.

7- به احتمال زیاد برای بازی اینتر دیامانتی و باباکار باز هم به ترکیب تیم باز می گردند و صلاح نیز می تواند سومین نفر در خط حمله باشد. البته هنوز مسئله اصلی، سیستم انتخابی توسط مونتلا می باشد.

6- صحبت های ماریو گومز: "هر دو تیم فیورنتینا و رم قدرتمند هستند و باید مراقب باشیم. من 2 ماه است که در شرایط خوبی قرار دارم و تنها مشکل من گلزنی بود که آن هم حل شد. هواداران ویولا و رفتار خوبشان با نتو من را تحت تاثیر قرار داد. مونتلا به من توضیح داد که ترکیب قدرتمندی داریم و بازی های زیادی در پیش داریم، پس احتمال نیمکت نشینی هم وجود دارد. ما همیشه برای پیروز شدن می جنگیم و به دنبال اهداف خود هستیم."

5- ماتی فرناندز و خوزه باسانتا که در دیدار مقابل تاتنهام دچار مصدومیت شدند، وضعیت چندان بدی نداشته و انتظار می رود تا 2 هفته دیگر به تیم باز گردند. ماتی دچار پیچ خوردگی مچ پا شده و در این هفته معاینه های بیشتری انجام می دهد. باسانتا نیز که از ناحیه ران پا دچار آسیب دیدگی شده، به مدت 10 روز خانه نشین خواهد شد. ضمن اینکه بورخا والرو نیز هنوز شرایط تمرین کردن را بدست نیاورده است.

4- صحبت های نوربرتو نتو: "مطالبی که در مورد عدم تمدید قرارداد من منتشر می شود صحت ندارد. من 5 سال در فلورانس بودم و از حضور در اینجا خوشحال هستم و تا آخرین روز به قراردادی که دارم احترام خواهم گذاشت. من فقط تصمیم گرفتم برای ادامه فوتبالم تصمیم دیگری بگیرم. هدف من این است تا جایی که بتوانم برای تیم ملی برزیل بازی کنم و در آن صورت به همه اهداف خودم دست پیدا کرده ام."

3- صحبت های رودی گارسیا مربی تیم رم: "هر دو تیم رم و فیورنتینا شناخت خوبی از یکدیگر دارند و نکته مثبت این است که مسیر طولانی را طی نخواهیم کرد. البته بازی برگشت در رم می باشد و این برای ما یک مزیت است."

2- 7 دیدار بعدی ویولا می تواند یک نمایش قدرت برای بنفش پوشان باشد. شاگردان مونتلا در طول 22 روز آینده باید در 7 بازی به میدان بروند که رقبای ویولا به ترتیب بدین صورت می باشند: اینتر در سن سیرو (لیگ)، یوونتوس در تورین (جام حذفی)، لازیو در رم (لیگ)، رم درفلورانس (لیگ اروپا)، میلان در فلورانس (لیگ)، رم در رم (لیگ اروپا)، اودینزه در فریولی (لیگ).

1- بنا بر اعلام یوفا، بازی رفت فیورنتینا و رم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا در فلورانس روز پنجشنبه 12 مارس (21 اسفند) در ساعت 19 به وقت محلی (21:30 به وقت تهران) برگزار خواهد شد.