اخبار :: اخبار باشگاه

از فوتبال خود لذت می بریم ؛ فقط برای پیروزی به میلان سفر می کنیم

2186 شماره اطلاع نامه : از فوتبال خود لذت می بریم ؛ فقط برای پیروزی به میلان سفر می کنیم 1393/12/09 از فوتبال خود لذت می بریم ؛ فقط برای پیروزی به میلان سفر می کنیم اخبار باشگاه :: اخبار از فوتبال خود لذت می بریم ؛ فقط برای پیروزی به میلان سفر می کنیم
از فوتبال خود لذت می بریم ؛ فقط برای پیروزی به میلان سفر می کنیم

از فوتبال خود لذت می بریم ؛ فقط برای پیروزی به میلان سفر می کنیم

وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار با اینتر ضمن تمجید از روبرتو مانچینی اعلام کرد چیز های زیادی از این مربی باتجربه فرا گرفته است ولی در هر صورت فقط برای پیروزی به میلان سفر خواهند کرد.

دو تیم اینتر و فیورنتینا در هفته بیست و پنجم رقابت های سری آ در شهر میلان در حالی به مصاف هم می روند که هر دو تیم در رقابت های لیگ اروپا عملکردی قابل قبول داشته و در هفته های گذشته سری آ نتایج بسیار خوبی کسب کرده اند. وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار صحبت های زیر را مطرح کرد:

"من احترام زیادی برای مانچینی قائلم و هر چند که بسیار جوان بودم ولی در کنار هم بازی کرده ایم و از او یاد گرفتم که همواره باید تیم خود را تقویت کنید. تیم اینتر بهبود یافته و توانسته به فلسفه فوتبالی مانچینی برسد و حالا می خواهند در نتیجه گیری نیز ثبات لازم را بدست آورند. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود ولی ما فقط برای پیروزی بازی می کنیم. ما یک بازی دقیق و منظم را برابر تاتنهام ارائه کردیم. خیلی کم پیش می آید که در برابر یک تیم قدرتمند تر از خودمان با چنین عملکردی به پیروزی برسیم ولی موفق شدیم بازی را به خوبی کنترل کنیم."

"حالا باید منتظر رم باشیم و شاید آنها از رویارویی با ما کمی نگران باشند. وقتی که از فوتبال خود لذت می بریم، می توانیم بهترین نمایش را داشته باشیم. این تیم شایسته تمام چیز هایی است که تا امروز بدست آورده است. من عمیقا احساس غرور می کنم که این تیم با چنین هوادارانی را رهبری می کنم. این برای اولین بار است که من افرادی را می بینم که به طور کامل خودشان را برای فلسفه فوتبالی تیمشان وقف می کنند. بازی با اینتر از جمله دیدار هایی است که علاقه دارم جزیی از آن باشم و در چنین سطحی باید به بازی کردن هر سه روز یک بار عادت کنیم."

"صلاح؟ او توانایی های زیادی دارد ولی نمی دانم چند دیدار پیاپی را می تواند بازی کند. با این حال هنوز 22 ساله است و جای زیادی برای پیشرفت کردن دارد. بادلی؟ باید بدانیم بازیکنانی که از لیگ های دیگر می آیند به زمان برای تطابق با فوتبال ما نیاز دارند. به اشتباه تصور می شد او جانشین پیزارو است ولی ویژگی های کاملا متفاوتی دارد. والرو؟ دیروز با تیم کمی تمرین کرد ولی باید هنوز منتظر وضعیت نهایی او باشیم. آکوییلانی؟ من می خواهم به طور عمومی از آکوییلانی تشکر کنم که با وجود مشکلاتی که داشت با تمام توان برای تیم جنگید اما هنوز کاملا آماده نیست. ماتی غایب خواهد بود ولی پیزارو باز هم در ترکیب قرار خواهد گرفت."