اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 11 اسفند)

2189 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 11 اسفند) 1393/12/11 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 11 اسفند) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 11 اسفند)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 11 اسفند)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 11 اسفند)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

بازتاب پیروزی برابر اینتر در رسانه ها ؛ مصاحبه بازیکنان و روسای باشگاه ؛ بازگشت برناردسکی به تمرینات

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

18- بر اساس گزارش کادر پزشکی باشگاه لازیو، فدریکو مارکتی و استفانو مائوری در وضعیت نامشخصی برای حضور در بازی مقابل فیورنتینا قرار دارند. این تیم برای بازی هفته آینده، جورجویچ، جنتیلتی و لولیچ را نیز در اختیار نخواهد داشت.

17- سدریچ گوندو ستاره تیم جوانان فیورنتینا که در بازی قبلی برابر تورینو از میدان اخراج شده بود، 3 جلسه از همراهی تیمش محروم شده است. یاکوپو پتریکیونه نیز 1 جلسه محروم می باشد و هر دو بازیکن بازی حساس هفته بعد با یوونتوس را از دست خواهند داد.

16- فدریکو برناردسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا که 4 ماه پیش به دلیل مصدومیت مورد جراحی قرار گرفت، از امروز بار دیگر تمرینات خود را شروع کرد. جوزپه روسی نیز که چند هفته ای در کنار تیم تمرین کرده می تواند تا 2 هفته دیگر به شرایط مساعدی حتی برای بازی کردن دست پیدا کند.

15- در میان نامزد های کسب جایزه "جوزپه پریسکو" نام آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه فیورنتینا نیز دیده می شود. این جایزه هر ساله از بین بازیکنان، مربیان، روسای باشگاه ها و حتی روزنامه نگاران به یک نفر داده می شود که اساس آن بر پایه صداقت، وفاداری و مسئولیت پذیری افراد خواهد بود.

14- آدم لیاییچ ستاره سابق تیم فیورنتینا و فعلی تیم رم به دلیل نحوه خوشحالی خود پس از گلزنی در برابر فاینورد در لیگ اروپا از سوی یوفا مورد بازجویی قرار گرفته است. احتمال 1 جلسه محرومیت برای این بازیکن وجود دارد که در آن صورت، وی بازی برابر فیورنتینا را از دست خواهد داد.

13- گلزنی محمد صلاح در برابر اینتر رکورد هر 65 دقیقه 1 گل را برای او در سری آ ایجاد کرده است. این ستاره مصری تا کنون 4 بار برای ویولا در تمامی رقابت ها به ثمر رسانده که 3 عدد از آنها در سری آ بوده است.

12- مصدومیت باسانتا، تومویچ و ساویچ در خط دفاعی باعث شده تا مونتلا از مانچینی و گیلی دو مدافع تیم جوانان ویولا برای شرکت در تمرینات تیم دعوت کند. این بازیکنان تا مشخص شدن وضعیت سه مدافع مصدوم ویولا، با تیم اصلی تمرین خواهند کرد.

11- به غیر از درخشش صالح و نتو و یکی دیگر از نکاتی که از بازی دیشب مورد توجه شدید رسانه ها قرار گرفته، مبحث انعطاف پذیری بازیکنان ویولا می باشد. شب گذشته در دقایق پایانی، کورتیچ در دفاع راست، وارگاس در دفاع مرکزی و خواکین در دفاع چپ بازی می کردند تا از تک گل ارزشمند تیمشان دفاع کنند. این از خود گذشتگی و وقف شدن برای تیم، باعث تمجید و تحسین زیاد رسانه ها شده است.

10- بررسی تصاویر آهسته صحنه های مشکوک داوری بازی شب گذشته از سوی گاتزتا دلو اسپورت نشان داد که دیوید ماسا داور بازی در اعلام نکردن یک ضربه پنالتی به سوی اینتر درست عمل کرده است. بر اساس صحبت کارشناسان داوری، فشار تومویچ روی ایکاردی به حدی نبوده است که خطا محسوب شود.

9- نناد تومویچ شب گذشته را در بیمارستان شهر میلان سپری کرد ولی معاینه های به عمل آمده نشان داد او از ناحیه سر و گردن دچار مشکل خاصی نشده و می تواند به فلورانس باز گردد.

8- تیم ناپولی با شکست در برابر تیم تورینو، در همان امتیاز 45 باقی ماند و این یعنی حالا فیورنتینا تنها 3 امتیاز تا رتبه سوم جدول فاصله دارد. بدین ترتیب بازی هفته آینده برابر تیم 43 امتیازی لازیو، ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد.

7- مصدومیت نناد تومویچ در بازی برابر اینتر در حالی بدست آمد که پس از لیز خوردن در زمین، سر او با زانوی پالاسیو برخورد کرد. در همان لحظه مونتلا تعویض سوم خود را انجام داد و وارگاس را به جای آکوییلانی به میدان فرستاد که این موضوع از سوی برخی محافل ورزشی مورد انتقاد قرار گرفته است. بهتر بود مونتلا منتظر وضعیت تومویچ می ماند و سپس دستور انجام تعویض تیمش را می داد.

6- صحبت های مانوئل پاسکوال: "پیروزی با 9 نفر در برابر اینتر ارزش بسیار زیادی دارد و همه بازیکنان به بازی در پست های زیادی عادت کرده اند. مربی در بهترین شکل تیم را آماده کرده و ما امشب به همه رقبا قدرت خود را ثابت کردیم. امشب 3 بازیکن مهم را از دست دادیم ولی در نهایت توانستیم در بازی پیروز شویم."

5- صحبت های آلبرتو آکوییلانی: "بازی فوق العاده ای انجام دادیم و پس از سال ها در سن سیرو به پیروزی رسیدیم. خوشحالم که مربی از من تعریف کرده است. من مدتی را مصدوم بودم و هنوز هم کاملا آماده نیستم ولی می خواهم بازی کنم. فکر می کنم در تعویض عجولانه عمل کردیم و فکر می کردیم مشکل جدی برای تومویچ پیش نیامده است."

4- نظرات دانیله پراده: "این پیروزی فقط به وسیله تفکرات فنی و یا قدرت بازیکنان بدست نیامد، ما بردیم چون بازیکنان ما مرد بودند. این بازیکنان واقعا من را هیجان زده کردند. ما حالا داریم تیجه 3 سال کار خود را می گیریم."

3- صحبت های آندره آ دلاواله: "این بازیکنان قهرمان هستند و پس از 15 سال در این ورزشگاه به پیروزی رسیدند. من می خواستم زمان بیشتری را با تیم باشم و تصمیم گرفتم به میلان سفر کنم. من به بازیکنان هم گفتم که کمی خوش شانس بودیم (با خنده). پس از دو برد ارزشمند برابر تاتنهام و اینتر حالا باید برای بازی با یوونتوس آماده شویم که این بازیکنان می خواهند به ما هدیه بدهند. برای مدت زیادی عملکرد صلاح را زیر نظر داشتیم و در ژانویه او را خریداری کردیم."

2- مصاحبه روبرتو مانچینی مربی تیم اینتر: "بازیکنان باید بیشتر از خود گذشتگی می کردند. می دانستیم که فیورنتینا تیم قدرتمندی است ولی ما نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم."

1- صحبت های الساندرو دیامانتی: "واقعا بازی زیبا و پر هیجانی بود. ما تلاش زیادی داشتیم و شخصیت خودمان را نشان دادیم. با این روحیه کار های بزرگ تری هم می توانیم انجام دهیم. صلاح در چلسی فرصت نداشت ولی واقعا قدرتمند است."