اخبار :: اخبار باشگاه

گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

2190 شماره اطلاع نامه : گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم 1393/12/11 گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم اخبار باشگاه :: اخبار گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم
گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

گزارش آخرین وضعیت مصدومان تیم

از سوی کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا وضعیت مصدومان تیم به طور کامل اعلام شد که بدین ترتیب تومویچ، ساویچ، تاتاروزانو، ماتی، باسانتا و باباکار شرایط همراهی تیم در بازی مقابل یوونتوس را نخواهند داشت.

تیم فیورنتینا در جریان بازی برگشت برابر تاتنهام دو بازیکن خود باسانتا و ماتی فرناندز را به دلیل مصدومیت از دست داد و در بازی با اینتر نیز باباکار، تومویچ و ساویچ دچار آسیب دیدگی شدند. چندی قبل از آن نیز تاتاروزانو و والرو دچار مصدومیت شده بودند. پیش از این گزارشی در مورد وضعیت ماتی و باسانتا منتشر شده بود ولی امروز نیز توسط تیم پزشکی باشگاه، گزارش جدید منتشر شده است:

"ساویچ؟ مصدومیت جدی ندارد ولی آسیبی به تاندون او وارد شده که البته موضوع مهمی نیست. با این حال زمان بهبودی او مشخص نسیت. باباکار؟ بازیکن سنگالی دچار مصدومیت درجه 1 عضلانی شده است و برای جلوگیری از آسیب دیدگی جدی به استراحت نیاز دارد. او یک یا دو هفته آینده می تواند به تمرینات باز گردد. ماتی و باسانتا؟ درمان هر دو بازیکن به خوبی پیش می رود و در صورتی که آزمایش های هفته آینده آنها خوب باشد به گروه بازخواهند گشت، در غیر این صورت به چند روز استراحت بیشتر نیاز دارند. تاتاروزانو؟ درد او به طور کامل از بین رفته ولی برای جلوگیری از بازگشت مجدد مصدومیت تا روز پنجشنبه نیاز به استراحت دارد که بازی با یوونتوس را از دست خواهد داد. والرو؟ او هنوز هم درد دارد ولی مشکلی برای تمرین کردن نداشته و می تواند برای تیم به میدان برود. تومویچ؟ مصدومیت او می توانست به مراتب بد تر از این باشد ولی ورم گردن او تا 5 روز دیگر بهبود پیدا خواهد کرد."