اخبار :: اخبار باشگاه

دلیلی برای ترک فلورانس ندارم

2192 شماره اطلاع نامه : دلیلی برای ترک فلورانس ندارم 1393/12/13 دلیلی برای ترک فلورانس ندارم اخبار باشگاه :: اخبار دلیلی برای ترک فلورانس ندارم
دلیلی برای ترک فلورانس ندارم

دلیلی برای ترک فلورانس ندارم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه نبرد حساس در برابر یوونتوس اعلام کرد دلیلی برای ترک ویولا نمی بیند و سرانجام وقت آن رسیده که بنفش پوشان به یک جام دست پیدا کنند.

تیم فیورنتینا فردا شب در بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه یوونتوس به مصاف این تیم قدرتمند خواهد رفت. اما در روز های اخیر مصدومیت زیاد بازیکنان و البته شایعات فراوان پیرامون خروج مونتلا از فلورانس در پایان فصل به مباحث اصلی رسانه ها درباره فیورنتینا تبدیل شده اند. وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد این مسائل چنین گفته است:

"بازی با یوونتوس حتی قبل از پیوستن به فیورنتینا نیز برای من شرایط خاصی داشت. من برای پیروزی برابر یوونتوس انگیزه فوق العاده ای دارم. ما در نیمه نهایی جام حذفی هستیم و فقط یک گام دیگر برای رسیدن به فینال جامی داریم که کوتاه ترین راه برای رسیدن به اروپا می باشد. یوونتوس با بهترین بازیکنانش پا به میدان خواهد گذاشت چون در لیگ برتری قابل توجهی داشته و حالا به این جام نگاه می کند. آنها بهترین تیم ایتالیا هستند و بازی بسیار سختی را در پیش رو داریم. ما یک تیم کامل و رقابتی را در اختیار داریم. والرو همه کار برای رسیدن به این بازی انجام داده و در مورد پیزارو هنوز تصمیم نگرفته ایم اما شرایط باسانتا هنوز مشخص نیست و یک علامت سوال بزرگ برای ما می باشد."

"درباره تومویچ و ساویچ هم نمی خواهیم ریسک کنیم و باید ببینیم وضعیت ماتی که امروز هم در تمرینات حاضر بود، چگونه خواهد بود. گومز در بازی قبلی که به میدان رفت دچار کمی مشکل شد ولی حالا به طور کامل آماده شده است. صلاح؟ وظیفه هر مربی این است که باعث پیشرفت روزانه بازیکنانش شود. او باید به مسیر خود ادامه دهد چون خیلی خوب توانست خودش را با شرایط تیم وفق دهد که باعث خوشحالی ما شده است. آینده کاری؟ من رابطه بسیار خوبی با باشگاه دارم و احترام زیادی بین ما می باشد. چیزی بین ما تغییر نخواهد کرد و مسئله ای که وجود دارد این است که ما می خواهیم به این راه در کنار هم ادامه دهیم و من دلیلی نمی بینم که این کار را نکنم. این باشگاه انگیزه فراوانی برای کسب یک جام دارد که پس از چنین سال های فوق العاده ای، شایسته آن نیز می باشد."

"سال گذشته تا آستانه کسب جام پیش رفتیم و این جام برای من و بازیکنان از اهمیت فراوانی برخوردار است. من تفاوت زیادی بین تیم کونته و الگری نمی بینم و هر دو تیم بسیار ارزشمند و قدرتمند هستند. امیدوارم بازیکنان من همانند دو دیدار قبلی بازی کنند و به طور کامل برای این بازی آماده باشند. انتظار دارم بازیکنانم بدانند که این بازی تا چه حد سخت و طاقت فرسا خواهد بود. ما از نظر ذهنی پیشرفت کرده ایم ولی باید به تمرین کردن ادامه دهیم، این هواداران حالا حق دارند که رویا پردازی کنند. تیم ما به خوبی می داند که چگونه از فوتبالش لذت ببرد. نتو؟ او رابطه بسیار خوبی با سایر بازیکنان دارد. من احساس کردم تاتاروزانو تضمین بیشتری به تیم می دهد و او را انتخاب کردم. اما نتو بدون توجه به شایعات در مورد انتقالش به یوونتوس، کاملا آماده بوده و عالی کار می کند."