اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 اسفند)

2195 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 اسفند) 1393/12/15 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 اسفند) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 اسفند)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 اسفند)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 15 اسفند)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

بازتاب پیروزی برابر یوونتوس در رسانه ها ؛ استقبال گرم هواداران از بازیکنان ؛ مصدومیت 2 هفته ای گومز

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا امروز اعلام کرد ماریو گومز که در بازی با یوونتوس دچار مصدومیت شد، به مدت 2 هفته قادر به همراهی ویولا نخواهد بود. بدین ترتیب گومز به طور حتم بازی های حساسی مثل دیدار با لازیو و حتی نبرد با رم در لیگ اروپا را از دست خواهد داد.

18- از تیم لازیو خبر رسیده که فدریکو مارکتی آمادگی لازم برای بازی با فیورنتینا را بدست آورده اما وضعیت استفانو مائوری هنوز هم به طور کامل مشخص نمی باشد.

17- محمد صلاح تا اینجا در هر 72 دقیقه برای فیورنتینا گلزنی کرده که از این لحاظ عملکردی بهتر از ستارگان بزرگی چون باتیستوتا، رونالدو، زلاتان، شوچنکو و ترزگه داشته است.

16- نظرات محمد صلاح: "من به هواداران اعلام می کنم که ما تا آخرین لحظه در این فصل می جنگیم چون ما جام می خواهیم. همه تلاش خود را انجام خواهیم داد تا به لیگ قهرمانان نیز برسیم."

15- آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا در یک پیغام کوتاه که از سوی وب سایت باشگاه منتشر شد، پیروزی شب گذشته تیم را تبریک گفت: "عالی بود بچه ها، یک پیروزی بزرگ در برابر دشمن دیرینه."

14- قضاوت دیدار دو تیم لازیو و فیورنتینا در هفته بیست و ششم سری آ به عهده پائولو تالیاونتو می باشد. ده لوکا، استفانی، فیوریتو، اورساتو و گویدو نیز کمک های این داور اهل ترنی در این بازی می باشند.

13- به نظر می رسد زمان بازگشت جوزپه روسی به ترکیب تیم فرا رسیده و این بازیکن که تحت تمرینات و مراقبت های ویژه ای از سوی کادر پزشکی تیم می باشد، می تواند تا 2 هفته دیگر به میدان برود.

12- برخی رسانه ها از همین حالا عملکرد محمد صلاح را با ستارگانی چون روبرتو باجو در فیورنتینا مقایسه می کنند. صلاح که با خوشحالی معروف خود که پس از هر گل سجده می کند، مورد توجه همگان قرار گرفته و تا امروز در 7 بازی، 6 بار برای فیورنتینا گلزنی کرده است.

11- پس از پیروزی 2-3 در سال 2008 که با گل های گوبی، پاپا ویگو و اسوالدو بدست آمد، این اولین برد فیورنتینا در برابر یوونتوس در شهر تورین بوده است.

10- پیروزی فیورنتینا در برابر یوونتوس به تیتر 1 امروز تمامی رسانه های فوتبال ایتالیا تبدیل شده بود. درخشش باور نکردنی محمد صلاح نیز مورد توجه همگان قرار گرفته و بسیاری به تاکتیک های اشتباه الگری نیز انتقاد کرده بودند.

9- لئوناردی بونوکی مدافع یوونتوس: "فیورنتینا بهترین استفاده را از اشتباهات ما داشت ولی ما بازی خوبی را انجام دادیم. آنها به خوبی روش بازی ما را می دانستند و گومز مسئول مهار من بود که نتوانم از مرکز زمین بازیسازی کنم."

8- دمبا با، دیدیه دروگبا و ادن هازارد هم تیمی های سابق محمد صلاح در واکنش به درخشش این ستاره جوان در بازی شب گذشته، در توییتر به این ستاره مصری تبریک گفتند.

7- کادر اعزامی فیورنتینا به تورین، شب گذشته را در این شهر ماندند و امروز ظهر به فلورانس بازگشتند. البته پرواز تیم با کمی تاخیر روبرو بود ولی با این حال بیش از 100 نفر از هواداران تیم به فوردگاه پرتولا رفته و استقبال گرمی را از بازیکنان و مربیان به عمل آوردند.

6- خواکین سانچز: "ما نشان دادیم هر کاری را می توانیم انجام دهیم و در یک ماه و نیم گذشته شخصیت واقعی خودمان را اثبات کرده ایم. صلاح بی نظیر است و من برای او خوشحالم. پیروزی برابر یوونتوس همیشه عالی است ولی باید برای بازی برگشت مراقب باشیم."

5- خوزه ماریا باسانتا: "پس از پیروزی مقابل اینتر انگیزه فراوانی داشتیم و حالا هفته فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم. صلاح یک بازیکن استثنایی است و فکر می کنم این بازی یک شب به یاد ماندنی برای همه ما بود."

4- مکس الگری مربی یوونتوس: "می دانستیم فیورنتینا در فرم خوبی قرار دارد و فکر می کنم بازی خوبی را انجام دادیم اما آنها برتر از ما بوده و با شایستگی به پیروزی رسیدند. صلاح 70 متر را پا به توپ طی کرده و گلزنی کرد، که این یک مشکل تاکتیکی برای ما نیست."

3- نظرات دانیله پراده: به طور حتم صلاح تا 18 ماه آینده در کنار ما خواهد بود. او می تواند در بازی تفاوت ایجاد کند. زمستان عجیبی را پشت سر گذاشتیم و نمی خواستیم اشتباهات سال های قبلی را تکرار کنیم. ما یک ترکیب عالی داریم که 3 سال است در کنار هم بازی می کنند."

2- مصاحبه وینچنزو گوئرینی مدیر تیم: "عملکرد صلاح باور نکردنی است و واقعا تحت تاثیر قرار گرفته ایم. او به همین زودی محبوب هواداران و ما شده است. مهم نیست چه بازیکنی برای تیم بازی کند، مهم این است که عملکرد خوبی داشته و نتیجه لازم را کسب کنیم."

1- صحبت های الساندرو دیامانتی: "پیروزی فوق العاده ای بود و همه خوشحال هستیم. همه بازیکنان می دانند که چه کاری باید انجام دهند و همیشه برای پیروزی تلاش می کنیم. من در کنار بازیکنان سریعی بازی کرده ام ولی صلاح سرعت فوق العاده ای دارد، تکنیکی است و گلزنی می کند."