اخبار :: اخبار باشگاه

سخت ترین بازی این ماه را در پیش داریم

2196 شماره اطلاع نامه : سخت ترین بازی این ماه را در پیش داریم 1393/12/17 سخت ترین بازی این ماه را در پیش داریم اخبار باشگاه :: اخبار سخت ترین بازی این ماه را در پیش داریم
سخت ترین بازی این ماه را در پیش داریم

سخت ترین بازی این ماه را در پیش داریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پیش از دیدار حساس و تعیین کننده برابر لازیو ضمن تمجید از این تیم، اعلام کرد پوشش رسانه ای فراوان از صلاح باعث بروز مشکل در تیم نخواهد شد.

تیم فیورنتینا پس از کسب چند پیروزی درخشان در روز های گذشته، حالا باید در دیداری حساس و سرنوشت ساز به مصاف تیم رده چهارمی سری آ یعنی لازیو برود. وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی صحبت های زیر را مطرح کرد:

"ما برای این دیدار بسیار سخت آماده هستیم. شاید این بازی سخت ترین بازی ما در این ماه باشد چون با یک تیم بسیار سرحال و آماده روبرو خواهیم شد که تجربه زیادی دارد. لازیو بازیکنان تاکتیکی و تکنیکی زیادی دارد و برخلاف ما در هفته های اخیر بازی های کمتری انجام داده چون در لیگ اروپا حضور ندارد. به همین دلیل از لحاظ فیزیکی وضعیت تیم حریف بهتر از ما می باشد."

"جیلاردینو؟ او شرایط خوبی دارد و وضعیت تیم را نیز به خوبی درک می کند اما هنوز باید به فرم ایده آل برای بازی کردن برسد. از نظر من او درون محوطه جریمه یکی از بهترین های لیگ می باشد و می تواند شانس خودش را بدست آورد ولی با این حال هنوز برای بازی مقابل لازیو تصمیم نهایی را نگرفته ام. بازی رفت؟ در آن بازی لازیو در نیمه اول عملکرد خوبی داشت و نیمه دوم در اختیار ما بود."

"بازی می توانست با تساوی به پایان برسد ولی متاسفانه گل دوم کار را تمام کرد. صلاح؟ او عملکرد فوق العاده ای داشته و از سوی تیم به خوبی حمایت می شود. پوشش رسانه ای فراوان از او باعث مشکل در تیم نخواهد شد و هیچ حسادتی وجود ندارد. پارما؟ بازگشت آنها به بازی ها خبر بسیار خوبی می باشد و شایسته احترام می باشند. دونادونی شخصیت خود را به خوبی نشان داده و آنها حق دارند این مسیر را ادامه دهند."