اخبار :: اخبار باشگاه

هنوز فرصت برای جبران داریم

2203 شماره اطلاع نامه : هنوز فرصت برای جبران داریم 1393/12/22 هنوز فرصت برای جبران داریم اخبار باشگاه :: اخبار هنوز فرصت برای جبران داریم
هنوز فرصت برای جبران داریم

هنوز فرصت برای جبران داریم

وینچنزو مونتلا معتقد است بازیکنانش در دیدار برابر رم شایسته نتیجه بهتری بوده اند ولی با این وجود هنوز شانس زیادی برای جبران این نتیجه در بازی برگشت وجود دارد.

تساوی خانگی فیورنتینا در برابر رم در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا باعث شد تا نگرانی برای هواداران ویولا ایجاد شود ولی مونتلا تنها نگرانی خود برای بازی برگشت را کمبود بازیکن می داند:

"ناراحت کننده است که در خانه گل خوردیم ولی رم در آن کرنر بهترین عمکلرد را داشت. من فکر می کنم فیورنتینا استحقاق بیشتری در بازی به خصوص در نیمه اول داشت و باید انگیزه بیشتری از خودمان نشان می دادیم. حسرت و پشیمانی برای ما باقی مانده ولی هنوز همه چیز امکان پذیر است. از دست دادن دیوید پیزارو برای ما سنگین بود و فکر نمی کنم که رم هرگز در این بازی توانست به طور کامل بر بازی مسلط شود."

"ما واقعا باور داریم که برای بازی برگشت هر اتفاقی امکان پذیر است و تنها نگرانی من برای بازی برگشت این است که روز به روز بازیکنان تیم به دلیل مصدومیت کمتر می شوند. پنالتی؟ نه فقط آن ضربه پنالتی، اتفاقات زیادی وجود داشت و حتی در اروپا نیز چنین اشتباهاتی رخ می دهد ولی من مانند همیشه علاقه ای به صحبت در مورد داوری ندارم. این یک اشتباه بود که می تواند رخ بدهد، بهتر است به آینده فکر کنیم."