اخبار :: اخبار باشگاه

ما یک تیم بزرگ هستیم و بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم

2209 شماره اطلاع نامه : ما یک تیم بزرگ هستیم و بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم 1393/12/24 ما یک تیم بزرگ هستیم و بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم اخبار باشگاه :: اخبار ما یک تیم بزرگ هستیم و بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم
ما یک تیم بزرگ هستیم و بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم

ما یک تیم بزرگ هستیم و بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نداریم

وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد حساس با تیم میلان اعلام کرد تیمش بیش از این بهانه ای برای نتیجه گرفتن نداشته و یک تیم بزرگ باید با خستگی و مصدومیت ها کنار بیاید.

تیم فیورنتینا فردا شب در آرتمیو فرانکی به مصاف میلان می رود ولی خستگی ناشی از بازی های پشت سر هم زیاد و مصدومیت بازیکنان کلیدی مانند ساویچ، پیزارو و گومز باعث نگرانی هواداران شده است. با این حال مونتلا معتقد است این مسائل نباید باعث نتیجه نگرفتن تیمش شود و بهترین ترکیب ممکن را برای شکست دادن میلان در میدان قرار خواهد داد:

"بازی با میلان فوق العاده مهم است چون ما برای رسیدن به لیگ قهرمانان می جنگیم. فوتبال مدرن همین است و باید هر چند روز یک بار یک بازی را برگزار کنیم. من قطعا بهترین ترکیب را برای شکست میلان در میدان قرار خواهم داد اما با نداشتن ساویچ، پیزارو و گومز، انتخاب های زیادی نداریم. میلان شرایط سختی را پشت سر می گذارد ولی آنها فصل پیش نیز در چنین شرایطی توانستند ما را شکست دهند. آنها بازیکنان بسیار خوبی مثل منز و چرچی دارند که می توانند بازی سختی را برای ما بسازند. دیگر بیش از این نباید بهانه خستگی و مصدومیت را داشته باشیم چون ما یک گروه بزرگ و قدرتمند هستیم."

"مربیگری در میلان؟ من در حال حاضر هیچ جایی برای فکر کردن به چنین حواشی گیج کننده ای ندارم و خوشبختانه میلان در حال حاضر به اسامی مثل ساری فکر می کند. آینده ماچیا؟ من هنوز چیزی در مورد جدایی او نشنیده ام و فکر می کنم مطالب منتشر شده نیز نادرست باشند ولی رابطه بسیار خوبی از نظر فردی و حرفه ای با هم داریم. جیلاردینو؟ او انگیزه های بسیار زیادی دارد و از روز اولی که به تیم آمد آمادگی خود را نشان داد. او برای گلزنی زندگی می کند و اگر تا امروز زیاد مورد استفاده ما قرار نگرفته به این دلیل بوده است که با توجه به بازیکنانی که داریم، ایده آل برای روش بازی تیم نبوده است. او یک بازیکن مهم برای تیم ماست."

"اینزاگی؟ برای تبدیل شدن به یک مربی بزرگ باید مراحل مهمی پشت سر گذاشته شود. شاید از او انتظار بیشتری می رفت ولی این سختی ها در ابتدای کار او می تواند یک مزیت خوب برایش باشد. روسی؟ او بهتر است و نسبت به مصدومیت قبلی به نظر می رسد سرحال تر و مقاوم تر باشد. البته هنوز با تیم تمرین نکرده ولی مراحل درمان او به خوبی پیش می رود. باباکار؟ ما در مورد بازیکنی صحبت می کنیم که دیگر یک بازیکن جوان و بی تجربه نیست و از حالا باید به این فکر کند که چه کار هایی می تواند و می خواهد با استعدادش انجام دهد."

"برناردسکی؟ مدت کمی است که به تمرینات گروهی بازگشته ولی نباید در بازی دادن به او عجله کنیم، حتی با وجود اینکه بسیار آماده تر از روسی می باشد. ایلیچیچ؟ پس از بازار زمستانی نشان داد که می خواهد با تمرکز به کارش ادامه دهد. او یک بازیکن باهوش و با استعداد است که عالی کار می کند. پیزارو و والرو؟ باید منتظر باشیم ببینیم پیزارو می تواند به بازی با رم برسد یا نه ولی والرو مشکلی ندارد و فردا بازی خواهد کرد. اهداف تیم در این فصل؟ در حال حاضر هیچ توجهی به چنین مسائلی نداریم ولی در مقابل هیچ بهانه ای هم برای نتیجه گرفتن نداریم. باید تا پایان به همین شکلی که تا امروز بودیم، به کار ادامه دهیم."