اخبار :: اخبار باشگاه

با وجود سختی های زیاد به پیروزی رسیدیم

2211 شماره اطلاع نامه : با وجود سختی های زیاد به پیروزی رسیدیم 1393/12/26 با وجود سختی های زیاد به پیروزی رسیدیم اخبار باشگاه :: اخبار با وجود سختی های زیاد به پیروزی رسیدیم
با وجود سختی های زیاد به پیروزی رسیدیم

با وجود سختی های زیاد به پیروزی رسیدیم

وینچنزومونتلا پس از کسب پیروزی ارزشمند در برابر میلان اعلام کرد تیمش با وجود سختی های زیادی که در این مسابقه داشته، با شایستگی کامل هر 3 امتیاز بازی را بدست آورده است.

شب گذشته تیم فیورنتینا در یک دیدار سخت و نفس گیر موفق شد میهمان خود میلان را پس از 10 سال در آرتمیو فرانکی شکست دهد. این نتیجه در حالی بدست آمد که 2 گل دیر هنگام باعث پیروزی بنفش پوشان شد ولی با این وجود مونتلا به تمجید از روحیه شاگردانش پرداخته است:

"ما در یک بازی بسیار مهم و در حالی که با سختی های زیادی به خصوص در نیمه اول روبرو شدیم، به پیروزی رسیدیم. ضد حملات میلان ما را اذیت کرد و آنها خیلی زود تر هم می توانستند به گل برسند. در نیمه دوم ما مالکیت بازی را تصاحب کردیم و بر خلاف جریان بازی گل خوردیم. آن گل به ما انگیزه و قدرت روانی بسیار خوبی داد، روحیه ای که رسیدن به لیگ قهرمانان را هدف قرار داده است."

"خواکین بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت ولی کل تیم خوب بازی کردند. همه بازیکنان خودشان را وقف تیم کرده و ایلیچیچ نیز نمایش بسیار عالی داشت. حتی آلیاندرو روزی هم بازی خوبی را ارائه کرد و جیلاردینو به شکل خستگی ناپذیری تلاش می کرد. ما همانند یک تیم باتجربه و بالغ بازی کرده و شایسته کسب این پیروزی بودیم. اینزاگی؟ مطمئنا این تجربه می تواند به او برای پیشرفت در زمینه مربیگری کمک کند."