اخبار :: اخبار باشگاه

احتمال به تعویق افتادن پروژه ساخت ورزشگاه جدید وجود دارد

2212 شماره اطلاع نامه : احتمال به تعویق افتادن پروژه ساخت ورزشگاه جدید وجود دارد 1393/12/26 احتمال به تعویق افتادن پروژه ساخت ورزشگاه جدید وجود دارد اخبار باشگاه :: اخبار احتمال به تعویق افتادن پروژه ساخت ورزشگاه جدید وجود دارد
احتمال به تعویق افتادن پروژه ساخت ورزشگاه جدید وجود دارد

احتمال به تعویق افتادن پروژه ساخت ورزشگاه جدید وجود دارد

آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا پذیرفت که احتمال به تعویق افتادن پروژه ساخت ورزشگاه جدید تیم وجود دارد ولی اعلام کرد همه چیز طی 3 هفته آینده مشخص خواهد شد.

شب گذشته و پس از پیروزی ویولا در برابر میلان، آندره آ دلاواله مالک و رییس افتخاری باشگاه فیورنتینا درباره پروژه ساخت ورزشگاه جدید 40 هزار نفری مورد سوال قرار گرفت. دلاواله نیز در پاسخ به این پرسش، اعلام کرد که تا 3 هفته دیگر و پس از ملافات با شهردار فلورانس در این مورد تصمیم گیری خواهند کرد:

"من گزارش ها در این باره را خواندم و باید اعلام کنم که احتمال به تعویق افتادن پروژه ساخت ورزشگاه جدید تیم نیز وجود دارد. حالا باید درخواست یک ملاقات با داریو ناردلا شهردار فلورانس را داشته باشم تا بفهمیم چه اتفاقی می تواند رخ بدهد. اما با این حال در طول 3 هفته آینده من باید از نزدیک و به طور جدی وضعیت اهداف تیم و باشگاه را دنبال کنم، چیزی که برای من بسیار اهمیت دارد. از حالا 3 هفته دیگر باز می گردیم تا به این سوالات پاسخ دهیم."

لازم به ذکر است که تا 3 هفته آینده به احتمال زیاد وضعیت تیم در لیگ، لیگ اروپا و جام حذفی مشخص خواهد شد و آندره آ دلاواله می تواند در مورد هدف های بلند مدت باشگاه برای آینده بهتر تصمیم گیری کند. شاید در صورتی که تیم در هر سه جام به مراحل پایانی برسد، انگیزه سران باشگاه و همچنین مسئولین شهری برای سرمایه گزاری کلان افزایش پیدا کند.