اخبار :: اخبار باشگاه

مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو

2213 شماره اطلاع نامه : مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو 1393/12/27 مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو اخبار باشگاه :: اخبار مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو
مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو

مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و والرو

وینچنزو مونتلا مربی و بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا در آستانه نبرد با رم در لیگ اروپا مدعی شدند تیم در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته و فقط برای پیروزی پا به این دیدار خواهد گذاشت.

در بازی برگشت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ اروپا، تیم رم در ورزشگاه الیمپیکو شهر رم میزبان تیم فیورنتینا خواهد بود. نتیجه تساوی 1-1 در فلورانس باعث شده تا رمی ها از شانس بهتری برای صعود برخوردار باشند ولی فرم نامطلوب این تیم در هفته های اخیر و آمادگی بنفش پوشان در این روزها، باعث شده تا شانس ویولا نیز افزایش پیدا کند. با این حال مونتلا معتقد است در نبرد با رم نباید به هیچ کدام از این معیار ها توجه کرد:

"هر دو تیم شناخت بسیار کاملی از هم دارند و هیچ کدام از نتیجه تساوی بازی رفت راضی نبودند. بازی سختی را در پیش داریم ولی خوشحالیم که در چنین دیداری حضور داریم. من معتقدم هر نتیجه ای برای این بازی امکان پذیر است و بازیکنان من بهتر از گذشته برای این دیدار آماده شده اند چون بازی های زیاد به آنها تجربه خوبی داده است. ما هرگز نباید به نتایج نه چندان خوب رم در چند بازی اخیر تکیه کنیم چون به خوبی از توانایی های این تیم و حمایت هوادارانش مطلع هستیم. من نمی دانم مشکل رم چه چیزی است و این به شرایط هر بازی مربوط می شود اما مطمئن هستم که هواداران رم همیشه نزدیک تیم خواهند بود."

"متاسفانه من انتظار این را دارم که یک رم با غرور و ابهت را در میدان ببینیم و این دلیلی است که باعث می شود ما بدون توجه به سایر معیار ها، برای این دیدار آماده شویم. صحبت با توتی؟ نه من پیش از بازی با او صحبتی نمی کنم و سعی می کنم در این مقطع با او در ارتباط نباشم، فکر می کنم این روش خوبی باشد. مهاجمان؟ گومز تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشت و به سختی تلاش کرد تا همراه تیم باشد. امیدوارم او فردا آماده باشد و هیچ شکی ندارم که او نیز چنین چیزی را می خواهد. باباکار نیز در وضعیت بسیار خوبی قرار داشته و آماده بازی کردن می باشد."
 

مصاحبه بورخا والرو:

"در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم و می خواهیم بهترین بهره را از آن ببریم. من به اندازه اولین روز حضور در فلورانس، راضی و خوشحال هستم و پیروزی در برابر تیم هایی مثل اینتر و دیگر باشگاه های بزرگ انگیزه و روحیه بسیار خوب و مثبتی را می بخشد. در این مدت بازیکنان بسیار زیادی را تغییر داده ایم ولی همه نمایشی عالی داشته اند. تمام تیم می خواهد به پیروزی برسد و من نیز بیش از سایرین مشتاق هستم چون تا کنون جامی را کسب نکرده ام. در بازی فردا باید در 20 دقیقه ابتدایی خیلی مراقب باشیم چون رم تمام تلاش خود را به کار خواهد بست. ما باید فوتبال خودمان را بازی کنیم، همان گونه که در بازی جام حذفی این کار را انجام دادیم."