اخبار :: اخبار باشگاه

از لحاظ شخصیتی رشد کرده ایم ؛ عملکرد صلاح فوق العاده است

2215 شماره اطلاع نامه : از لحاظ شخصیتی رشد کرده ایم ؛ عملکرد صلاح فوق العاده است 1393/12/29 از لحاظ شخصیتی رشد کرده ایم ؛ عملکرد صلاح فوق العاده است اخبار باشگاه :: اخبار از لحاظ شخصیتی رشد کرده ایم ؛ عملکرد صلاح فوق العاده است
از لحاظ شخصیتی رشد کرده ایم ؛ عملکرد صلاح فوق العاده است

از لحاظ شخصیتی رشد کرده ایم ؛ عملکرد صلاح فوق العاده است

وینچنزو مونتلا پس از کسب دومین پیروزی خود برابر تیم سابقش اعلام کرد ویولا دوران تاریک گذشته را پشت سر گذاشته و از حالا باید برای رسیدن به هدف های خود در این فصل خواهند جنگید.

پیروزی 0-3 تیم فیورنتینا در برابر رم دومین برد وینچنزو مونتلا در دوران مربیگری این مربی جوان بود. این پیروزی در حالی بدست آمد که ویولا تا ژانویه نوسان زیادی در نتیجه گیری داشت ولی حالا هدف های بزرگی در سر دارد:

"تا ژانویه گذشته من هرگز در برابر رم به پیروزی نرسیده بودم اما امروز توانستم دومین پیروزی را مقابل این تیم کسب کنم. ما شایسته این پیروزی بودیم و تیم این اواخر از لحاظ روحی و روانی و شخصیتی رشد بسیار زیادی داشته است. ما در دیدار هایی مثل بازی مقابل پارما نیز بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشتیم ولی شکست خوردیم. پس از آن بازیکنان انگیزه و میل زیاد خود برای جبران را نشان دادند."

"ما یک دوره خیلی بد داشتیم ولی موفق شدیم آن را به خوبی پشت سر بگذاریم و حالا برای اهدافمان می جنگیم. همیشه در پیروزی ها کمی شانس نیز وجود دارد ولی باید از آنها استفاده کنیم تا بتوانیم برنده شویم. صلاح یا کوادرادو؟ او فوق العاده است و شاید در حال حاضر ما سود کرده باشیم. ما به خوبی از توانایی ها و ویژگی های صلاح خبردار بودیم ولی انتظار چنین تطابق سریعی با فوتبال ایتالیا از او نداشتیم. من فکر می کنم شاید فقط مسی در حرکات پا به توپ از او سریع تر باشد."