اخبار :: اخبار باشگاه

دینامو کیف رقیب مرحله یک چهارم نهایی ویولا در لیگ اروپا

2216 شماره اطلاع نامه : دینامو کیف رقیب مرحله یک چهارم نهایی ویولا در لیگ اروپا 1393/12/29 دینامو کیف رقیب مرحله یک چهارم نهایی ویولا در لیگ اروپا اخبار باشگاه :: اخبار دینامو کیف رقیب مرحله یک چهارم نهایی ویولا در لیگ اروپا
دینامو کیف رقیب مرحله یک چهارم نهایی ویولا در لیگ اروپا

دینامو کیف رقیب مرحله یک چهارم نهایی ویولا در لیگ اروپا

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ اروپا در شهر نیون برگزار شد و در نهایت مشخص شد که تیم فیورنتینا باید در این مرحله به مصاف تیم قدرتمند دینامو کیف اوکراین برود.

شب گذشته 8 بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برگزار شد و در پایان 8 تیم فیورنتینا، ناپولی، ولفسبورگ، سویا، دنیپرو، دینامو کیف، زنیت و بروژ راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند. در بازی های دیشب سه نماینده ایتالیا یعنی رم، اینتر و تورینو نیز از گردونه رقابت ها کنار رفتند. امروز در شهر نیون قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی برگزار شده و مشخص شد که تیم فیورنتینا باید به مصاف دینامو کیف برود.

بازی رفت این مرحله در تاریخ 16 آوریل (27 فروردین) در شهر کیف اوکراین برگزار می شود و سپس دو تیم در فلورانس به مصاف هم خواهند رفت. گوئرینی، منکوچی، روگ و فرانزینی هم به عنوان نمایندگان ویولا در این مراسم حضور داشتند. پیش از برگزاری قرعه کشی لیگ اروپا، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه های اروپا نیز برگزار شد که طی آن مشخص شد تیم یوونتوس تنها نماینده ایتالیا باید به مصاف تیم موناکو فرانسه برود.
 

نتیجه کامل قرعه کشی لیگ اروپا:
 

دینامو کیف – فیورنتینا

سویا – زنیت

دنپیرو – بروژ

ولفسبورگ - ناپولی