اخبار :: اخبار باشگاه

فرصت اشتباه کردن نداریم ؛ برای هدف های بزرگی تلاش می کنیم

2218 شماره اطلاع نامه : فرصت اشتباه کردن نداریم ؛ برای هدف های بزرگی تلاش می کنیم 1394/01/01 فرصت اشتباه کردن نداریم ؛ برای هدف های بزرگی تلاش می کنیم اخبار باشگاه :: اخبار فرصت اشتباه کردن نداریم ؛ برای هدف های بزرگی تلاش می کنیم
فرصت اشتباه کردن نداریم ؛ برای هدف های بزرگی تلاش می کنیم

فرصت اشتباه کردن نداریم ؛ برای هدف های بزرگی تلاش می کنیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پیش از دیدار با اودینزه از شاگردانش درخواست کرد به وضعیت فعلی تیم راضی نباشند و برای رسیدن به هدف های بالاتر در این فصل تلاش کنند.

تیم فیورنتینا در آخرین دیدار پیش از تعطیلات رسمی باشگاهی در خانه اودینزه به میدان خواهد رفت. وینچنزو مونتلا که در این فصل تیم های بزرگی را شکست داده و تابوی های زیادی را شکسته، به دنبال این می باشد که تابوی پیروز نشدن در ورزشگاه فریولی را نیز در این دیدار از بین ببرد. به همین دلیل او به بازیکنانش هشدار داده که برای رسیدن به هدف های بزرگ در این فصل، بیش از این جایی برای اشتباه کردن ندارند:

"تیم در فرم خوبی قرار دارد و حالا وقت تمرکز روی سری آ می باشد و دیدار فردا از اهمیت زیادی برای اهداف ما در این فصل برخوردار است. ما سعی می کنیم به تیم های بالاتر برسیم و بیش از این جای اشتباه کردن نداریم. این تیم از همان زمانی که تشکیل شد در حال پیشرفت بوده و بازیکنان همیشه متحد بوده اند. شاید تیم فعلی بهترین تصور من از فیورنتینا باشد ولی هنوز هم کافی نیست. ما حالا می توانیم هر هدفی را در نظر بگیریم و باید با انرژی بیشتر به راه ادامه داده و به جایی که هستیم راضی نباشیم. دینامو؟ تیم قدرتمندی است که در صدر جدول اوکراین قرار دارد و بازیکن خوبی در این تیم هستند. من فکر می کنم این دو دیدار سخت تر از چیزی باشد که تصور می کنیم."

"دی ناتاله؟ او یک خطر بزرگ برای ماست ولی اودینزه یک تیم کامل است که می داند چگونه کار کند. من همیشه در فریولی شکست خورده ام و پیروزی در این ورزشگاه بسیار سخت است. آنها به خوبی ضد حمله می زنند ولی من از توانایی های فردی بازیکنان آنها نیز می ترسم. صلاح؟ صلاح کار های خارق العاده ای را انجام می دهد و سزاوار گلزنی در برابر رم بود. او خیلی سریع است و کمک زیادی به تیم می کند. گومز؟ او 2 هفته از ترکیب تیم دور بوده و مطمئن نیستم که توانایی 90 دقیقه بازی کردن را داشته باشد ولی کاملا آماده است."

"پیزارو؟ او با تیم تمرین کرده و به نظر خوب می رسد ولی فکر می کنم نظرش برای نرفتن به اردوی تیم ملی شیلی تغییر نخواهد کرد. دیامانتی؟ او یک بازیکن مهم برای ما می باشد و پیشرفت خوبی داشته است. نظر من در مورد او نسبت به ابتدای حضورش تغییری نکرده است. باباکار؟ او یک مهاجم واقعی است و در بازی رفت نیز 2 گل به ثمر رساند. او باید رشد کند و وظیفه من نیز کمک کردن به او می باشد. در ترکیب ما بازیکنانی حضور دارند که کمتر از شایستگی هایشان جام کسب کرده اند. من علاقه زیادی به فضای موجود در رختکن تیم دارم و بازیکنان نیز به فراهم شدن چنین وضعیت صمیمانه ای کمک می کنند."