اخبار :: اخبار باشگاه

توانایی رسیدن به تمامی اهداف را داریم

2220 شماره اطلاع نامه : توانایی رسیدن به تمامی اهداف را داریم 1394/01/03 توانایی رسیدن به تمامی اهداف را داریم اخبار باشگاه :: اخبار توانایی رسیدن به تمامی اهداف را داریم
توانایی رسیدن به تمامی اهداف را داریم

توانایی رسیدن به تمامی اهداف را داریم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از کسب تساوی در برابر اودینزه، اعلام کرد باید از فرصت استراحت پیش آمده استفاده کرده و برای شکست دادن سمپدوریا و ناپولی آماده شوند.

در دیدار هفته بیست و هشتم رقابت های سری آ تیم فیورنتینا برابر میزبان خود اودینزه به تساوی 2-2 دست پیدا کرد تا در جدول رده بندی سری آ یک پله سقوط کند. با این حال وینچنزو مونتلا معتقد است دو دیدار حساس با سمپدوریا و ناپولی که پس از استراحت 2 هفته ای برگزار می شوند، می تواند سرنوشت این فصل ویولا را مشخص کند:

"در نیمه اول بسیار کند و قابل پیش بینی بازی کردیم و آنها برتر بودند اما در نیمه دوم توانستیم با دو گل از حریف پیش بیافتیم و با وجود خستگی که داشتیم تا پایان برای پیروز شدن جنگیدیم. ما در یک ماه گذشته کار های باور نکردنی را انجام دادیم و امشب یک دوره بازی های بسیار سخت را به اتمام رساندیم. ما این 1 امتیاز را گرفتیم و حالا باید در ادامه مسابقات نیز با همین اشتیاق و انگیزه به میدان برویم. پس از تعطیلات دو بازی حساس برای ما وجود دارد و اگر بتوانیم در برابر سمپدوریا و ناپولی امتیازات خوبی بگیریم، در صورتی که هنوز وضعیت بالای جدول رقابتی باشد، کار راحت تری را در پیش خواهیم داشت."

"ما برای اهدافمان در این فصل هیچ اولویتی نداریم و حتی توانایی این را داریم که به تمامی آنها برسیم ولی در صورتی که یک گزینه داشته باشم، من فتح یک جام را ترجیح می دهم. این فرصت استراحت در زمان بسیار خوبی از راه رسید و حالا همه حتی مربیان تیم نیز می توانند استراحت کنند. سپس در ماه آوریل یک دوره بازی های فشرده و سخت در انتظار ماست. گومز؟ او دو گل بسیار خوب را به ثمر رساند و این برای ما واقعا مهم بود. صلاح؟ از زمانی که به بازی رفت بازی خوبی را انجام داد و حتی فرصت گلزنی هم داشت."