اخبار :: اخبار باشگاه

اهداف باشگاه باید کاملا مشخص شوند

2223 شماره اطلاع نامه : اهداف باشگاه باید کاملا مشخص شوند 1394/01/07 اهداف باشگاه باید کاملا مشخص شوند اخبار باشگاه :: اخبار اهداف باشگاه باید کاملا مشخص شوند
اهداف باشگاه باید کاملا مشخص شوند

اهداف باشگاه باید کاملا مشخص شوند

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا با قاطعیت اعلام کرد که تمامی صحبت های پیرامون حضور او در تیم میلان برای فصل آینده از جمله شایعات همیشگی در فوتبال می باشد.

در طول ماه های گذشته همواره صحبت های زیادی در مورد جدایی وینچنزو مونتلا از فیورنتینا و پیوستن او به تیم های بزرگ دیگر فوتبال ایتالیا منتشر شده که در این بین نام تیم میلان جدی تر از سایرین به نظر می رسد. با این حال مربی جوان ویولا با قاطعیت به این شایعات پایان داده و مدعی شده به دنبال فتح جام با بنفش ها می باشد اما پیش از آن باید اهداف باشگاه به طور واضح، مشخص شوند:

"من یاد گرفته ام که در راه سخت تبدیل شدن به یک مربی حرفه ای فوتبال باید با شایعات و حواشی زیادی روبرو شوم. اگر شما خوب کار کنید به باشگاه های زیادی متصل می شوید ولی در کل تمامی این صحبت ها فقط شایعه می باشد. همه افرادی که در این باشگاه هستند باید بدانند در آینده به دنبال چه چیزی هستند. در این 3 سال گذشته ما کار های بزرگ و فوق العاده زیادی را انجام داده ایم و توانسته ایم پیروزی های مهمی را کسب کنیم، حتی اگر هنوز جامی نبرده باشیم. حالا باید برای خودمان مشخص کنیم که به دنبال چه هدفی هستیم و می خواهیم جامی را فتح کنیم یا خیر. در این صورت ما به منابع بیشتری نیاز داریم یا اینکه تلاش کنیم کاری بیش از چیزی که الان در حال انجام آن هستیم را انجام دهیم تا رضایت بیشتری بدست آوریم.

"ما در 3 جام رقابت می کنیم و سعی می کنیم در همه آنها موفق باشیم زیرا ما کار های بزرگی را انجام دادیم ولی هنوز جامی را نگرفته ایم. صلاح؟ او همین حالا توانایی های خود حتی در عرصه های بین المللی را اثبات کرده است. البته هیچ کس انتظار نداشت صلاح به این سرعت خودش را با شرایط وفق دهد و این یک غافلگیری ارزشمند برای ما بود. ما از توانایی های او به خوبی مطلع بودیم حتی زمانی که در بازل بازی می کرد نمایش های عالی را از او دیده بودیم. دینامو کیف؟ یک تیم بسیار خوب و فیزیکی که بازیکنان قدرتمندی دارد. مطمئنا ما می توانیم یک نمایش کاملا برابر از هر نظر با آنها را ارائه کنیم."