اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 فروردین)

2229 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 فروردین) 1394/01/12 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 فروردین) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 12 فروردین)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

باشگاه در فکر تمدید قرارداد ماتی ؛ اسطوره ویولا 61 ساله شد ؛ صحبت های مدیر برنامه نتو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- رقابتی بین دو تیم فیورنتینا و لازیو برای خرید اروین زوکانویچ مدافع تیم کیه وو آغاز شده است. درخشش این بازیکن در این فصل باعث شده تا آینده برای سال آینده به احتمال زیاد در تیمی بزرگ تر رقم بخورد.

14- تیم های بروسیا دورتمند و ولفسبورگ آلمان نیز به صف مشتری های آلن ستاره برزیلی تیم اودینزه اضافه شدند. پیش از این فیورنتینا، اینتر و ناپولی نیز نسبت به خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده بودند. با این حال آلن اشاره کرده که از حضور در فریولی راضی و خشنود است.

13- امروز همچنین پیترو چیودی مدیر برنامه چیپرین تاتاروزانو و یانیس هاجی (هدف جدید ویولا) و لوکا پوکینلی مدیر برنامه الساندرو دیامانتی و آلبرتو جیلاردینو نیز تمرینات ویولا را از نزدیک مشاهده کرده و صحبتی را با سران باشگاه داشتند.

12- مدیر برنامه ماتی فرناندز به ایتالیا سفر کرده تا در مورد احتمال تمدید قرارداد این ستاره خوش تکنیک با ویولا صحبت کند. البته علاقه مکس الگری مربی یوونتوس به این بازیکن نیز می تواند دیگر موضوع مورد بحث میان طرفین باشد. قرارداد فعلی ماتی تا سال 2016 اعتبار دارد.

11- قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و سمپدوریا به عهده لوکا بانتی داور سرشناس فوتبال ایتالیا خواهد بود. دوبوژ، پترلا، بیانکی، تالیاونتو و کاندوسیو نیز این داور اهل لیورنو را همراهی خواهند کرد.

10- دو تیم فیورنتینا و سمپدوریا پیش از این 55 بار در فلورانس در سری آ به مصاف هم رفته اند. 28 پیروزی برای ویولا، 19 تساوی و 8 برد نیز برای دوریا کسب شده است. فصل پیش نیز فیورنتینا موفق شد در این ورزشگاه با نتیجه 1-2 به پیروزی برسد ولی در بازی رفت، شاگردان میهایلویچ برنده از میدان خارج شدند. نکته جالب اینجاست که هر دو تیم با دریافت تنها 2 کارت قرمز در این فصل، کمترین آمار را به خود اختصاص داده اند.

9- امروز 1 آوریل 2015، مصادف با 61 مین سال تولد جانکارلو آنتونیونی اسطوره باشگاه فیورنتینا می باشد. کاپیتان افسانه ای ویولا در مجموع 428 بازی را انجام داد که در این بین 72 بار نیز موفق به گلزنی شد: "این هفته برای فیورنتینا سرنوشت ساز می باشد و فکر می کنم ویولا توانایی دستیابی به هر سه هدف این فصلش را دارد."

8- وینچنزو مونتلا قصد دارد در دیدار برابر سمپدوریا از مثلث تهاجمی خواکین-گومز-صلاح در ترکیب استفاده کند ولی وضعیت در خط دفاعی هنوز مشخص نیست. ساویچ و پاسکوال هنوز به مرز آمادگی لازم نرسیده اند. ضمن اینکه الساندرو دیامانتی نیز می تواند گزینه ای مناسب برای خط حمله باشد.

7- رقابت برای جذب میرکو والدیفیوری و ماریو رویی دو ستاره تیم امپولی بین تیم های ایتالیایی افزایش پیدا کرده است. فیورنتینا، رم، ناپولی و میلان برای جذب این دو بازیکن ابراز علاقه کرده اند.

6- در حالی که احتمال تمدید قرارداد دیوید پیزارو و مانوئل پاسکوال برای یک سال دیگر نیز افزایش پیدا کرده، اما هنوز وضعیت آلبرتو آکوییلانی مشخص نیست. باشگاه در حال کار بر روی تمدید قرارداد باباکار و برناردسکی نیز می باشد.

5- تیم ملی سنگال شب گذشته در دیداری دوستانه موفق شد تیم باشگاهی لوهاور، از تیم های حاضر در لیگ فرانسه را با 2 گل شکست دهد که در این بازی، خوما باباکار برای اولین بار پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرد.

4- صحبت های مدیر برنامه نتو: "وقتی مونتلا فهمید که نتو تمدید نمی کند، به سرعت تاتاروزانو را به ترکیب اصلی فرستاد ولی زمانی که بار دیگر به نتو نیاز پیدا کرد، او با حرفه ای گری تمام آمادگی اش را به اثبات رساند. ما هنوز با یوونتوس به توافق نرسیده ایم و تیم های زیادی مثل لیورپول و PSG نیز به دنبال او هستند. رئال؟ هنوز معلوم نیست. با این حال نتو نمی خواهد قرضی در هیچ تیمی بازی کند و به دنبال یک پست ثابت در یک تیم بزرگ اروپایی می باشد."

3- گاتزتا دلو اسپورت از احتمال بازگشت بنیامین استامبولی به لیست خرید فیورنتینا برای فصل آینده خبر داده است. این ستاره جوان در تابستان گذشته در آستانه پیوستن به ویولا بود ولی در نهایت تاتنهام را انتخاب کرد.

2- مدیر برنامه جورجینیو ستاره جوان تیم ناپولی که پس از انتقال از ورونا هرگز نتوانست درخشش های خود را تکرار کند، اعلام کرد تیم های زیادی برای جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده اند که در گذشته فیورنتینا نیز یکی از آنها بوده است.

1- مصاحبه لورنزو ده سیلوستری: "من در فلورانس وضعیت خیلی خوبی داشتم ولی حالا فقط به دنبال اتمام پروژه ای هستم که با سمپدوریا آغاز کرده ایم. برای آینده هنوز با هیچ کدام از تیم ها صحبت نکرده ام. می توانم در هر دو تیم سمپدوریا و فیورنتینا بازی کنم ولی ترجیح می دهم در تیمی باشم که در اروپا حضور دارد."