اخبار :: اخبار باشگاه

رقابت با نتو برای فیورنتینا مفید است ؛ نباید هدف های غیر ممکن داشته باشیم

2230 شماره اطلاع نامه : رقابت با نتو برای فیورنتینا مفید است ؛ نباید هدف های غیر ممکن داشته باشیم 1394/01/12 رقابت با نتو برای فیورنتینا مفید است ؛ نباید هدف های غیر ممکن داشته باشیم اخبار باشگاه :: اخبار رقابت با نتو برای فیورنتینا مفید است ؛ نباید هدف های غیر ممکن داشته باشیم
رقابت با نتو برای فیورنتینا مفید است ؛ نباید هدف های غیر ممکن داشته باشیم

رقابت با نتو برای فیورنتینا مفید است ؛ نباید هدف های غیر ممکن داشته باشیم

چیپرین تاتاروزانو سنگربان اهل رومانی تیم فیورنتینا ضمن استقبال از رقابت سالم با نوربرتو نتو مدعی شده این رقابت برای هر دو آنها و تیم فیورنتینا بسیار مفید خواهد بود.

در ژانویه 2015 و زمانی که نتو دروازه بان برزیلی و شماره 1 فیورنتینا از تمدید قرارداد خودداری کرد، مونتلا تصمیم گرفت از تاتاروزانو که تا پیش از آن فقط در لیگ اروپا به میدان رفته بود، به عنوان دروازه بان اول تیمش استفاده کند. اما پس از مدت کوتاهی تاتا دچار آسیب دیدگی شده و بار دیگر جای خود را به نتو داد. حالا تاتا آماده شده و برای رسیدن به ترکیب اصلی از رقابت با نتو استقبال کرده است:

"وضعیت بسیار خوبی دارم، از این هفته به تمرینات گروهی بازگشتم و به همراه سایر دروازه بان ها تمرین می کنم. تنها چیزی که مانده این است که به فرم اصلی خودم رسیده و بتوانم برای بازی بعدی مقابل سمپدوریا به آمادگی 100% برسم ولی کار راحتی نیست چون به وضعیت بدنی ام بستگی دارد. من یک رابطه بسیار خوب و صادقانه را با مونتلا دارم و خوشحالم همه چیز همان طوری بوده که باید باشد و امیدوارم تا آخر نیز به همین شکل باقی بماند. برای من بسیار مهم است که اعتماد او را جلب کنم. از اینکه توانستم در تفکرات او جایی داشته باشم خوشحالم و به ترکیب اصلی رسیدم چون کارم را خوب انجام داده بودم."

"البته من پیش از آن نیز در لیگ اروپا برای ویولا بازی کرده بودم ولی حضور در ترکیب اصلی در لیگ وضعیت متفاوتی داشت چون جو تیم در آن زمان به دلیل مسائل پیش آمده برای نتو مناسب نبود. پس از شکست در برابر پارما، ما کار های بزرگی را انجام دادیم و تنها در برابر لازیو شکست خوردیم. من روز به روز کار می کنم تا بار دیگر به دروازه بان اول تیم تبدیل شوم و می خواهم برای مدت طولانی در اینجا بمانم. من و همسرم از حضور در فلورانس خوشحالیم و رابطه بسیار صمیمانه ای با مردم شهر و هواداران تیم داریم. خرید دروازه بان جدید؟ باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد، به هر حال من احساس می کنم دروازه بان اول فیورنتینا هستم."

"رقابت با نتو؟ ما رابطه خیلی خوب و حرفه ای با هم داریم و هرگز مشکلی نداشته ایم. او نه تنها یک بازیکن فوق العاده حرفه ای است، بلکه استعداد قابل توجهی هم دارد. من هرگز نگران رقابت با نتو نیستم و فکر می کنم این رقابت سالم برای هر دو ما و برای فیورنتینا بسیار مفید می باشد.اهداف تیم؟ ما نباید اهدافی را در نظر بگیریم که غیر ممکن هستند و فقط باید با توجه به توانایی های تیم به دنبال هدف باشیم. نباید هیچ تفاوتی بین جام حذفی و سری آ قائل شویم چون هنوز هم شانس زیادی برای رسیدن به رتبه سوم جدول داریم و باید آن را باور داشته باشیم."