اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 فروردین)

2232 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 فروردین) 1394/01/13 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 فروردین) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 13 فروردین)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

ادواردو ماچیا در آستانه جدایی از فلورانس ؛ متیا پرین در لیست خرید باشگاه

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


12- به گزارش رسانه های کشور ایتالیا، متیا پرین نیز به لیست خرید فیورنتینا برای فصل آینده و جانشینی نوربرتو نتو اضافه شده است. این سنگربان 22 ساله تا اینجا به طور جدی مورد توجه اینتر و لیورپول قرار داشته و می تواند در کنار تاتاروزانو، دروازه ویولا را برای سال آینده بیمه کند.

11- جیجی دلنری مربی کهنه کار فوتبال ایتالیا معتقد است عملکرد عالی ویولا در این فصل به خصوص در رقابت های اروپایی هرگز یک شگفتی نبوده و فیورنتینا با مونتلا قدرت بسیار زیادی دارد.

10- رسانه های اسپانیایی به طور جدی از انتقال ادواردو ماچیا از فلورانس به بتیس صحبت کرده اند. آنها معتقدند این مدیر با نفوذ و توانا به طور حتم فصل آینده در فوتبال اسپانیا و باشگاه بتیس کار خواهد کرد و خبر رسمی آن نیز به زودی اعلام خواهد شد.

9- شب گذشته ملاقاتی کوتاه بین سران باشگاه فیورنتینا برگزار شد و وینچنزو مونتلا به همراه دانیله پراده و ادواردو ماچیا شام را در کنار آندره آ دلاواله حضور داشتند. به نظر می رسد در این جلسه درباره اهداف باشگاه و رقابت های پیش رو صحبت شده باشد ولی هیچ کدام از این افراد مصاحبه ای را انجام ندادند.

8- گاتزتا دلو اسپورت گزارش ویژه ای از 10 دیدار باقی مانده تا پایان رقابت های این فصل سری آ چاپ کرده و در آن از گونزالو رودریگز به عنوان مهره اصلی مونتلا برای گذر از این دوره سخت و پایانی لیگ نام برده است. رهبری او در خط دفاعی می تواند ویولا را برای رسیدن به اهدافش در این فصل هدایت کند.

7- در طول مدتی که وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا بوده، 12 بار مسابقات باشگاهی تعطیل شده که مونتلا تنها در 4 دیدار پس از تعطیلات موفق به پیروزی شده که از جمله آنها می توان به پیروزی 2-4 معروف برابر یوونتوس اشاره کرد. اما 5 شکست و 3 تساوی نیز در کارنامه وی دیده می شود. بدین ترتیب به نظر می رسد شرایط تیم های مونتلا پس از تعطیلات چندان مناسب نیست و حالا مونتلا باید این تابو را نیز از بین ببرد.

6- مدیر ورزشی تیم امپولی اعلام کرده در صورتی که پیشنهاد مناسبی در تابستان برای میرکو والدیفیوری برسد، این بازیکن می تواند امپولی را ترک کند. مدیر برنامه این بازیکن نیز ادعا کرد مذاکراتی با تیم ناپوی داشته اند ولی اگر رافا بنیتس در ناپل ماندنی شود، شانسی برای پیوستن میرکو به این تیم وجود نخواهد داشت.

5- بازگشت نفراتی چون سینیسا میهایلویچ، لورنزو ده سیلوستری و از همه مهم تر امیلیانو ویویانو به فلورانس از نکات قابل توجهی است که در دیدار با سمپدوریا رخ خواهد داد. ضمن اینکه نباید فراموش کرد درخشش نتو در ترکیب ویولا باعث جدایی ویویانو از فلورانس شد و حالا نتو خودش هم آینده ای در فلورانس ندارد.

4- استفان ساویچ وضعیت جسمانی مناسبی دارد ولی هنوز کادر پزشکی تیم فیورنتینا تاییدیه نهایی برای بازی کردن او را صادر نکرده است. با این حال او و مانوئل پاسکوال امروز را نیز به طور جداگانه تمرین کردند.

3- ماسیمو فررو رییس باشگاه سمپدوریا که همسرش یکی از هواداران تیم فیورنتینا می باشد، از بازیکنانش درخواست کرد همانند پیروزی برابر رم، در فلورانس نیز با نتیجه 2-0 به برتری دست پیدا کنند.

2- آمادگی تمامی مهاجمان تیم فیورنتینا در آستانه بازی با سمپدوریا باعث شده تا وینچنزو مونتلا برای انتخاب نفرات اصلی خود دچار تردید شود. به غیر از روسی، سایر مهاجمین تیم آماده بازی کردن هستند. گومز، باباکار، صلاح، خواکین، ایلیچیچ، دیامانتی و جیلاردینو نفراتی هستند که مونتلا فقط باید 3 نفر را از بین آنها انتخاب کند.

1- امروز خبر هایی در مورد علاقه تیم فیورنتینا به جذب دیمیتری پایت مهاجم 27 ساله تیم مارسی به گوش رسید. ولفسبورگ، سویا و نیوکاسل نیز دیگر مشتری های این بازیکن هستند.