اخبار :: اخبار باشگاه

باید مراقب ضد حملات حریف باشیم

2235 شماره اطلاع نامه : باید مراقب ضد حملات حریف باشیم 1394/01/14 باید مراقب ضد حملات حریف باشیم اخبار باشگاه :: اخبار باید مراقب ضد حملات حریف باشیم
باید مراقب ضد حملات حریف باشیم

باید مراقب ضد حملات حریف باشیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا به بازیکنانش هشدار داده که برای دیدار با سمپدوریا باید از هوشیاری و آمادگی زیادی برخوردار بوده و گلی را در این بازی دریافت نکنند.

دو تیم فیورنتینا و سمپدوریا در هفته 29 رقابت های سری آ در نبری مستقیم برای اروپایی شدن به مصاف هم خواهند رفت. این در حالی است که شاگردان سینیسا میهایلویچ در فرم بسیار خوبی قرار داشته و موفق به صعود به رتبه سوم جدول شده اند:

"من از سمپدوریا می ترسم چون با یک تیم واقعی و بسیار مشتاق برای پیروزی روبرو خواهیم شد. من با میها حتی غیر از شرایط کاری نیز دوستان خوبی هستیم و هر کدام روش هایی برای خودمان داریم. در بازی فردا باید خیلی هوشیار بوده و مراقب باشیم که گلی دریافت نکنیم. آنها در ضد حملات بازیکنان سریعی دارند و این نقطه قوت اصلی آنها به شمار می رود. در ابتدای فصل هیچ کس فکر نمی کرد سمپدوریا چنین عملکردی داشته باشد ولی آنها همانند امپولی و ساسولو در این فصل شگفتی ساز شده اند."

"من بازیکنان بسیار باهوش و توانایی دارم و باید برای بازی با یوونتوس نیز آماده باشیم. آنها در خانه دورتمند 3 گل به ثمر رساندند ولی ما هنوز یک برتری نسبی به آنها داریم. باشگاه به من اعتماد کامل دارد و هواداران نیز همیشه از من و تیم حمایت کرده اند که این موضوع من را خوشحال می کند. زمانی که 2 بازی را شکست بخورید همه انتقاد می کنند و وقتی 6 بازی به پیروزی برسید به تیم های بزرگ وصل می شوید. این شرایط فوتبال است و من به آن عادت دارم. مصدومان تیم؟ پیزارو بهتر شده ولی هنوز مشکل کمی دارد و در مورد ساویچ نیز باید منتظر او در بازی بعدی باشیم."

"گومز؟ او بازیکن بزرگی است و تجربه بین المللی زیادی دارد. او باید به همین روند خود ادامه دهد. دروازه بان تیم؟ حتی وقتی که هر دو آنها در وضعیت 100% هم باشند، برای من مشکلی وجود ندارد چون باعث می شود یک گزینه بیشتر داشته باشم. دلاواله و فررو؟ آنها دو شخصیت کاملا متفاوت دارند و مهم ترین نکته این است که هرگز رابطه تندی با هم ندارند. دلاواله هر هفته همراه تیم است و فردا نیز به حمایت تیم خواهد پرداخت. ما حضور نزدیک او را احساس می کنیم."