اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت مونتلا از داشتن محمد صلاح ؛ به ثبات و استحکام لازم دست پیدا کرده ایم

2237 شماره اطلاع نامه : رضایت مونتلا از داشتن محمد صلاح ؛ به ثبات و استحکام لازم دست پیدا کرده ایم 1394/01/16 رضایت مونتلا از داشتن محمد صلاح ؛ به ثبات و استحکام لازم دست پیدا کرده ایم اخبار باشگاه :: اخبار رضایت مونتلا از داشتن محمد صلاح ؛ به ثبات و استحکام لازم دست پیدا کرده ایم
رضایت مونتلا از داشتن محمد صلاح ؛ به ثبات و استحکام لازم دست پیدا کرده ایم

رضایت مونتلا از داشتن محمد صلاح ؛ به ثبات و استحکام لازم دست پیدا کرده ایم

وینچنزو مونتلا مربی جوان تیم فیورنتینا پس از نمایش قاطعانه و پیروزی شاگردانش در برابر سمپدوریا ضمن تمجید از عملکرد آنها، رضایت خود از داشتن محمد صلاح را ابراز کرد.

تیم فیورنتینا شب گذشته با درخشش ستاره مصری خود موفق شد یک پیروزی ارزشمند و "6 امتیازی" را در برابر رقیب مستقیم خود برای اروپایی شدن بدست آورد. مونتلا پس از این بازی در مصاحبه مطبوعاتی خود اعلام کرد تیمش حالا به ثبات و استحکام لازم دست پیدا کرده است:

"این یک بازی بود که ما واقعا خواهان پیروزی در آن بودیم چون می دانستیم با این اتفاق، می توانیم دو پله در جدول صعود کنیم و همچنین این نتیجه برای بازی رو در رو بسیار مهم بود. ما در این مقطع فرصت کافی برای لذت بردن از این پیروزی نداریم چون به سرعت باید برای بازی مقابل یوونتوس در جام حذفی آماده شویم. ما با تلاش فراوان توانستیم در نهایت ثبات و استحکام لازم برای بازی در 3 جام را پیدا کنیم و حالا با تکیه بر ویژگی هایمان، هر بازی را مدیریت می کنیم."

"خرید های زمستانی کمک زیادی به تیم کرده اند و در این مسابقه نیز یک بار دیگر این کار را تکرار کردند. صلاح؟ او برای چنین حضور قدرتمندی در سری آ، شایسته بهترین ها می باشد. من جزییات مربوط به نحوه خرید او را نمی دانم ولی می دانم که برای یک سال دیگر نیز می تواند به طور قرضی برای ما بازی کند. باشگاه باید شرایط مالی را بررسی کرده و در مورد خرید او تصمیم گیری کند ولی مهم ترین نکته این است که او یک سال دیگر نیز اینجا خواهد بود."

"من از توانایی های او مطلع بودم ولی باز هم تکرار می کنم که هرگز انتظار چنین تطابق سریعی با فوتبال ایتالیا را از او نداشتم. او تا امروز گل های بسیار مهم و حساسی را برابر تیم های بزرگی به ثمر رسانده است. جدول؟ وضعیت سختی است، لازیو در حال حاضر در فرم بسیار عالی قرار دارد و فقط جام حذفی را پیش رو دارد. ما باید به پیشرفت خودمان نگاه کنیم و ببینیم تا کجا می توانیم پیش برویم اما به هر حال کار سختی را داریم."