اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: توافق ویولا با یک اسپانسر فرانسوی

2238 شماره اطلاع نامه : رسمی: توافق ویولا با یک اسپانسر فرانسوی 1394/01/16 رسمی: توافق ویولا با یک اسپانسر فرانسوی اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: توافق ویولا با یک اسپانسر فرانسوی
رسمی: توافق ویولا با یک اسپانسر فرانسوی

رسمی: توافق ویولا با یک اسپانسر فرانسوی

شرکت فرانسوی Le Coq Sportif خبر توافق با تیم فیورنتینا را به طور رسمی اعلام کرد تا ویولا از این به بعد با همکاری و حمایت مالی این برند معروف در میادین حاضر شود.

سه سال پیش تیم فیورنتینا با اسپانسر Joma قرارداد همکاری امضا کرد و تولید وسایل و تجهیزات ورزشی از جمله لباس های تیم را به این شرکت سپرد. حالا این بار ویولا با یک شرکت فرانسوی توافق کرده و قصد دارد با همکاری و حمایت این برند که در رشته های راگبی، تنیس و دوچرخه سواری از معروفیت بیشتری برخوردار است، به کار ادامه دهد. البته کمپانی Le Coq Sportif در حال حاضر با تیم سنت اتین فرانسه نیز همکاری می کند.

فیلیپ ارارد رییس این کمپانی چنین نظراتی در مورد این قرارداد همکاری دارد: "فیورنتینا و سنت اتین شاید بزرگ ترین باشگاه های فوتبال اروپایی نباشد ولی از جمله تیم های با سابقه و پر اعتبار می باشند که با هواداران متعصب و وفادار خود شناخته می شوند. در کنار آن، فرانسه و ایتالیا دو تا از بازار های مقصد حیاتی ما می باشند."