اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 17 فروردین)

2239 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 17 فروردین) 1394/01/17 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 17 فروردین) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 17 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 17 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 17 فروردین)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

داویده ماسا قاضی نبرد با یوونتوس ؛ آمادگی پپیتو برای بازگشت به تمرینات

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


13- قضاوت دیدار تیم های فیورنتینا و یوونتوس در جام حذفی را داویده ماسا سوت خواهد زد. دی لیبراتوره، کاریولاتو و ماتزولنی هم این داور اهل ایمپریا را همراهی خواهند کرد.

12- گاتزتا دلو اسپورت امروز خبری در مورد رقابت تیم های فیورنتینا و لازیو برای خرید سباستین دی مایو منتشر کرد. این بازیکن 28 ساله که یکی از بهترین مدافعان جنوا در این فصل بوده، ارزشی در حدود 4 میلیون داشته و پیشنهاد المپیاکوس را نیز رد کرده است.

11- روبرتو ریپا بازیکن و مدیر سابق باشگاه فیورنتینا که به احتمال بسیار زیاد جانشین ادواردو ماچیا خواهد شد، امروز در تمرینات تیم حاضر شده و عملکرد بازیکنان را از نزدیک دنبال کرد.

10- تیم فیورنتینا در حالی به مصاف یوونتوس خواهد رفت که می تواند برای دومین سال پیاپی به فینال رقابت های جام حذفی راه پیدا کند. هر نتیجه ای که پیروزی ویولا یا تساوی در آن باشد موجب صعود فیورنتینا خواهد بود و در صورت باخت 0-1 نیز شاگردان مونتلا راهی فینال خواهند شد. باخت 1-2 بازی را به تساوی می کشاند و باخت با هر نتیجه ای غیر از این نیز موجب صعود یووه خواهد شد.

9- جوزپه روسی ستاره مصدوم تیم فیورنتینا سرانجام برای انجام تمرینات گروهی آماده شده و از چند روز آینده کار خود برای بازگشت به میادین را آغاز خواهد کرد. البته همچنان هم هیچ عجله ای برای رساندن او به مسابقات وجود ندارد ولی وضعیت جسمانی وی این اجازه را می دهد که پس از بیش از 7 ماه تمرینات گروهی را از سر بگیرد.

8- صحبت های مکس الگری مربی یوونتوس: "مارکیزیو برای بازی با فیورنتینا آماده است ولی پیرلو غایب خواهد بود. مهم ترین چیز این است که در این بازی گل بزنیم ولی شانس ویولا برای این دیدار بیشتر است. با این حال ما برای پیروزی و جبران نتیجه بازی رفت به میدان خواهیم رفت."

7- در حالی که تیم فیورنتینا در حال تمرین برای موفقیت در بازی های پیش رو می باشد، دانیله پراده به دنبال مشخص کردن برخی مسائل برای سال آینده است. تومویچ، ریچاردز، والرو، بادلی، ماتی، آکوییلانی، پیزارو، گومز و باباکار بازیکنان تاثیر گذار ویولا هستند که باید وضعیت آنها برای فصل آینده مشخص شود.

6- صحبت های فلورین رادیچیویو مربی تیم زیر 17 ساله های رومانی در مورد یانیس هاجی پسر گئورگی هاجی که اخیرا با ویولا برای سال آینده به توافق رسیده، بدون هیچ شکی مطمئن است که این ستاره جوان به فوتبالیست و گلزن بزرگی تبدیل خواهد شد.

5- 7 گل و 2 پاس گل در 12 بازی یک آمار عالی برای ستاره 22 ساله مصری فیورنتینا می باشد که باعث شده بسیاری عملکرد او را با بزرگان تاریخ ویولا مقایسه کنند. تاتنهام، یوونتوس، اینتر و سمپدوریا از جمله قربانی های این بازیکن بوده اند.

4- وب سایت فیرنزه ویولا از چهار بازیکن تیم دینامو کیف به عنوان اصلی ترین و خطرناک ترین ستارگان این تیم نام برده است. یارمولنکو، میگل ولوسو، یونس بلهندا و الکساندار دراگویچ این بازیکنان هستند که شاگردان مونتلا باید مراقب آنها باشند.

3- خوان وارگاس، لوکا تونی، گونزالو رودریگز، بورخا والرو، ماتی فرناندز، آدم لیاییچ و نوربرتو نتو از جمله بازیکنانی بوده اند که زیر نظر نتو تولدی دوباره در فوتبال داشته و بازیکنانی موثر برای ویولا در 3 سال گذشته بوده اند.

2- فدریکو برناردسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا در صفحه شخصی خود اعلام کرده از امروز بار دیگر تمرینات جدی خود برای بازگشت به میادین را آغاز خواهد کرد.

1- تیم استون ویلا انگلیس آماده است تا در صورتی که فیورنتینا از حق خرید خود برای جذب الساندرو دیامانتی استفاده نکند، این ستاره با تجربه را در پایان فصل به خدمت بگیرد.