اخبار :: اخبار باشگاه

گل صلاح به درستی به ثمر رسید ؛ یوونتوس قدرتمند تر از ما بود

2242 شماره اطلاع نامه : گل صلاح به درستی به ثمر رسید ؛ یوونتوس قدرتمند تر از ما بود 1394/01/19 گل صلاح به درستی به ثمر رسید ؛ یوونتوس قدرتمند تر از ما بود اخبار باشگاه :: اخبار گل صلاح به درستی به ثمر رسید ؛ یوونتوس قدرتمند تر از ما بود
گل صلاح به درستی به ثمر رسید ؛ یوونتوس قدرتمند تر از ما بود

گل صلاح به درستی به ثمر رسید ؛ یوونتوس قدرتمند تر از ما بود

وینچنزو مونتلا پس از حذف تیمش در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، اعلام کرد بازیکنانش با سر بالا از میدان خارج شده اند و با وجود اینکه اتفاقات بازی به سود یوونتوس رخ داده است، آنها شایسته پیروزی در این مسابقه بوده اند.

شکست 0-3 فیورنتینا در خانه برابر یوونتوس باعث شد تا اولین جام این فصل برای ویولا از دست برود. اما این باخت در حالی بدست آمد که شاگردان مونتلا در ابتدای بازی نمایش بسیار خوبی داشته و توسط صلاح به گل نیز دست پیدا کردند. گلی که داور مردود اعلام کرد ولی مونتلا معتقد است مدافع حریف داور را فریب داده و این گل درست بوده است:

"می دانستیم که با یک تیم قدرتمند از نظر فیزیکی و تکنیکی بازی خواهیم کرد. بازی رفت تنها نیمی از کار بود و امروز نتوانستیم نمایش همیشگی را داشته باشیم. به نظر من یوونتوس شایسته پیروزی بود حتی اگر برخی صحنه ها سود آنها گرفته شد و باعث شد آنها از نظر روانی وضعیت بهتری نسبت به ما پیدا کنند. گل صلاح؟ من واقعا با گل مردود صلاح آشفته شدم، به نظرم آن گل کاملا درست بود و مدافع حریف خودش را به زمین انداخت. آن گل قطعا شرایط بازی را تغییر می داد ولی مانند همیشه، این مسائل را می پذیریم."

"البته ما در مجموع چندان بد هم نبودیم و با سر بالا از میدان خارج شدیم ولی یوونتوس تعیین کننده تر از ما بازی کرد و از همه موقعیت هایش استفاده کرد، کاری که ما انجام ندادیم. ما به ویژگی های مشخصی در برابر خط میانی قدرتمند یوونتوس نیاز داشتیم و در نبود برخی عناصر اصلی، از نظر فیزیکی و نفری، میانه میدان را به آنها واگذار کردیم. کورتیچ؟ فکر نمی کنم حضور او نیز می توانست تغییری در تیم ایجاد کند. گل لحظات پایانی نیمه اول نیز کار را از دست ما خارج کرد و در برابر چنین تیم قدرتمندی، وضعیت ما دشوار شد. با این حال تیم من تا آخرین لحظه برای گلزنی و جبران نتیجه جنگید."

"در این مقطع زمانی تنها می توان گفت یوونتوس خیلی قوی تر بود و جدول رده بندی سری آ نیز به خوبی نشان از قدرت این تیم دارد. ما در برابر تیمی شکست خوردیم که برای 4 سال است بر فوتبال ایتالیا حکمرانی می کند. برای هوادارانی که تا آخرین دقیقه از تیم حمایت کردند نیز ناراحت هستم ولی حمایت آنها می تواند به ما در رقابت های لیگ و لیگ اروپا قدرت زیادی بدهد. بدترین خاطره در ویولا؟ مسلما این بازی می تواند یکی از بدترین شب های من در فلورانس باشد. اتفاق بسیار تلخی بود ولی نمی توان چیزی را به خاطر آن سرزنش کرد. ما باید سر خود را بالا گرفته و مسئولیت عملکردمان را بر عهده بگیریم."