اخبار :: اخبار باشگاه

هنوز اهداف مهم تری را در پیش داریم

2243 شماره اطلاع نامه : هنوز اهداف مهم تری را در پیش داریم 1394/01/20 هنوز اهداف مهم تری را در پیش داریم اخبار باشگاه :: اخبار هنوز اهداف مهم تری را در پیش داریم
هنوز اهداف مهم تری را در پیش داریم

هنوز اهداف مهم تری را در پیش داریم

آندره آ دلاواله مالک و رییس افتخاری باشگاه فیورنتینا معقتد است ویولا هنوز اهداف مهم تری نسبت به جام حذفی پیش رو دارد و نمی تواند بازیکنان را به دلیل شکست در برابر یوونتوس سرزنش کند.

پس از اینکه تیم فیورنتینا در جام حذفی مقابل یوونتوس تن به شکست سنگین 0-3 داد، آندره آ دلاواله در مصاحبه ای عنوان کرد که نتیجه این بازی بر حسب اتفاقات آن رقم خورده و نمی تواند بازیکنان را سرزنش کند. دلاواله با اشاره به اینکه ویولا در بازی های حساس مشکلات زیادی دارد، مدعی شد حالا باید برای فتح لیگ اروپا و رسیدن به رتبه سوم جدول تلاش کند:

"ما واقعا ناراحتیم و بازیکنان زیادی را در اختیار نداشتیم که کار ما را سخت کرده بود. مانند همیشه در بازی های حساس مشکلات زیادی داشتیم. در برابر تیم قدرتمند یوونتوس به میدان رفتیم و نمی توانم بازیکنان تیم را برای این شکست سرزنش کنم. حالا باید نسبت به این نتیجه واکنش مناسبی داشته باشیم چون هنوز سری آ و لیگ اروپا را داریم. باید از رتبه چهارم در لیگ دفاع کرده و به دنبال رتبه بالاتر باشیم. ضمن اینکه رفتن به ورشو (فینال لیگ اروپا) نیز یکی از اهداف ما خواهد بود."

"به نظر من این دو جام مهم تر از جام حذفی هستند و باید نشان بدهیم به آن اعتقاد داریم. این تیم به هواداران امید و آرزو های زیادی داده و ما می توانیم رویا ها را به واقعیت تبدیل کنیم. من مطمئن هستم که هواداران واقعی تیم، از این شکست ناراحت نمی شوند چون می دانند در این بازی، اتفاقات تفاوت ایجاد کرد. ما در این بازی دو گل به ثمر رساندیم ولی هر دو گل مردود اعلام شدند، ولی این اتفاقات در فوتبال طبیعی است."

"باید روحیه خود را حفظ کنیم چون کار های بسیار بزرگی را انجام داده ایم، مثل بازی مقابل سمپدوریا که بازیکنان انرژی زیادی را صرف کردند تا در برابر سمپدوریا به پیروزی برسند. به پیروزی مقابل ناپولی فکر می کنیم و می خواهیم بهترین نمایش را داشته باشیم.. من شخصا اولین کسی هستم که از شکست برابر یوونتوس نمی توانم بخوابم ولی ما هنوز اهداف زیادی داریم. روسی؟ امیدواریم او هر چه سریع تر به تیم باز گردد و البته زمان لازم را هم در اختیار دارد."