اخبار :: اخبار باشگاه

باید از وضعیت ناپولی بهترین استفاده را داشته باشیم

2249 شماره اطلاع نامه : باید از وضعیت ناپولی بهترین استفاده را داشته باشیم 1394/01/22 باید از وضعیت ناپولی بهترین استفاده را داشته باشیم اخبار باشگاه :: اخبار باید از وضعیت ناپولی بهترین استفاده را داشته باشیم
باید از وضعیت ناپولی بهترین استفاده را داشته باشیم

باید از وضعیت ناپولی بهترین استفاده را داشته باشیم

وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد حساس با ناپولی در سری آ عنوان کرد که تیمش باید از شرایط سخت پیش آمده برای میزبان استفاده کرده و در این دیدار به پیروزی برسند.

تیم فیورنتینا پس از شکست در برابر یوونتوس حالا باید وضعیت خود در سری آ را جدی تر دنبال کند که اولین گام در این راه نیز بازی با ناپولی می باشد. مونتلا نیز معتقد است اتفاقات رخ داده برابر یوونتوس مربوط به گذشته بوده و حالا باید در سری آ و لیگ اروپا با باور بیشتری به کار ادامه دهند:

"بازی با یوونتوس برای من متعلق به گذشته است و نباید بیش از این در مورد آن دیدار صحبت کنیم. حرف های ما باید درباره دیدار فردا با ناپولی باشد که اهمیت بیشتری دارد. ناپولی تیم قدرتمندی است که در حال حاضر در دوره سختی حضور دارد و ما باید از این فرصت استفاده کنیم. من از غرور و حمایت هواداران آنها که به طور حتم در این مقطع پشت تیم خود خواهند بود، می ترسم. ما نیز باید غرور و ذکاوت خودمان را نشان داده و به مسیر درست بازگردیم. حواشی زیادی در این روز ها پیرامون ناپولی وجود دارد و ما باید با استفاده از همین وضعیت، بازی را به سمتی ببریم که می خواهیم."

"البته پیش از آن نیاز داریم که از ابتدای مسابقه در مسیر درستی قرار بگیریم. معاوضه هیگواین با گومز؟ من به این فانتزی های فوتبالی علاقه ای ندارم و ترجیح می دهم بازیکنان خودم را حفظ کنم. باباکار امروز با تیم تمرین نکرد و فردا غایب خواهد بود. نتو نیز درون دروازه قرار می گیرد چون تاتاروزانو هنوز به شرایط ایده آل نرسیده است. لیگ اروپا؟ برای صعود به مرحله بعدی باید باور داشته باشیم که می توانیم و از لحاظ فیزیکی و روانی هم باید در شرایط عالی باشیم. من شخصا هنوز تشنه موفقیت هستم و می خواهم نشان دهم که می توانیم کار های بیشتری انجام دهیم."

"خروج ادواردو ماچیا؟ جدایی او باعث ناراحتی است، ما سه سال با احترام در کنار هم کار کردیم. او به کار خود در بتیس ادامه خواهد داد و مطمئنا مسئولیت مهم تری را در اختیار دارد، در هر صورت برای او خوشحالم. شاید زمانی ما بار دیگر با هم کار کردیم، اگر در فلورانس نشد، شاید در جایی دیگر. دلاواله؟ من امروز باز هم آندره آ را دیدم و هنوز برای باخت به یووه ناراحت بود، شاید او هم همانند ما خودش را در فینال می دید. صحبت های دیگو نیز باعث خوشحالی من شد."