اخبار :: اخبار باشگاه

باید بهترین نمایش ممکن را ارائه دهیم

2254 شماره اطلاع نامه : باید بهترین نمایش ممکن را ارائه دهیم 1394/01/26 باید بهترین نمایش ممکن را ارائه دهیم اخبار باشگاه :: اخبار باید بهترین نمایش ممکن را ارائه دهیم
باید بهترین نمایش ممکن را ارائه دهیم

باید بهترین نمایش ممکن را ارائه دهیم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار حساس با دینامو کیف در لیگ اروپا از بازیکنانش درخواست کرد با ارائه بهترین فوتبال ممکن، در این بازی مهم به پیروزی برسند.

تیم فیورنتینا پس از دو شکست سنگین در برابر تیم های یوونتوس و ناپولی در جام حذفی و سری آ، حالا باید در برابر تیم اوکراینی دینامو کیف در لیگ اروپا به میدان رفته و بار دیگر توانایی های خود را به اثبات برساند. مونتلا نیز ابراز امیدواری کرد بازیکنانش در این بازی اشتباهی نداشته باشند:

"ما اشتباهاتمان را شناسایی کرده و سعی بر رفع آنها داریم. امیدوارم از همین بازی فردا برابر دینامو کیف تاثیر آن را ببینیم چون مشکل تیم ما فیزیکی نیست و مربوط به وضعیت ذهنی بازیکنان است. این بازی در زمان خوبی برای ما برگزار خواهد شد چون می خواهیم نهایت تمرکز و توانایی خود را نشان داده و با دست پر به خانه بازگردیم. آنها تیم بسیار خوب و با استعدادی هستند که بازیکنان سریعی دارند. ما باید در بهترین شرایط ممکن خود باشیم تا بتوانیم آنها را شکست دهیم. خط حمله آنها فوق العاده خوب است و باید خیلی مراقب باشیم.

"در این مرحله از لیگ اروپا باید برای پیروزی و در نهایت رسیدن به قهرمانی تلاش کرد که البته کار راحتی نیست. در سری آ نیز هنوز همه چیز امکان پذیر است و خیلی سریع می تواند جابجایی هایی رخ بدهد. ما برای بازی فردا جایی برای اشتباه کردن نداریم. دروازه بان؟ هر دو دروازه بان ما در بهترین وضعیت بدنی خود قرار ندارند. پس من به بازیکنان تیم دینامو توصیه می کنم خیلی به دروازه تیم ما نزدیک نشوند و از همان خط میانه زمین برای گلزنی تلاش کنند (با خنده)."

"انتقاد از گومز؟ این درست نیست که ما پس از باخت برابر ناپولی فقط یک بازیکن را سرزنش کنیم، آن هم بازیکنی که دوران سختی را پشت سر گذاشته است. همه ما مرتکب اشتباه شدیم ولی با این حال من از تمامی بازیکنان با تجربه تیمم انتظارات بیشتری دارم. من فردا بهترین ترکیب ممکن را به میدان خواهم فرستاد، همان طور که همیشه همین کار را کرده ام. البته هنوز برخی تردید ها برای من وجود دارد ولی تفکراتم برای ترکیب تیم در بازی مقابل دینامو کاملا مشخص می باشد."