اخبار :: اخبار باشگاه

نمی توانستیم بازنده باشیم ؛ به بازی تیم افتخار می کنم

2256 شماره اطلاع نامه : نمی توانستیم بازنده باشیم ؛ به بازی تیم افتخار می کنم 1394/01/28 نمی توانستیم بازنده باشیم ؛ به بازی تیم افتخار می کنم اخبار باشگاه :: اخبار نمی توانستیم بازنده باشیم ؛ به بازی تیم افتخار می کنم
نمی توانستیم بازنده باشیم ؛ به بازی تیم افتخار می کنم

نمی توانستیم بازنده باشیم ؛ به بازی تیم افتخار می کنم

وینچنزو مونتلا پس از کسب تساوی ارزشمند در برابر دینامو کیف اعلام کرد بازیکنانش از او عصبانی تر بوده و می دانستند که هرگز نباید در این مسابقه شکست بخورند.

تیم فیورنتینا در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در خانه تیم دینامو کیف به تساوی 1-1 دست پیدا کرد ولی نمایش عالی ویولا در این بازی باعث شد تا مونتلا به بازی شاگردانش افتخار کند:

"به عملکرد بازیکنانم در این مسابقه افتخار می کنم چون ما در وضعیت خیلی خاصی قرار داریم. در این بازی حتی احتمال شکست خوردن هم بود و این ویژگی فوتبال است. تیم امروز روح و اعتماد به نفس خود را نشان داد و یک بازی فوق العاده عالی را ارائه کرد. ما امروز نمی توانستیم شکست بخوریم و این تساوی خیلی مهم بود. گومز؟ باید بیشتر از این اعتماد به نفس داشته باشد. البته او برای تیم خیلی زحمت می کشد و من از بازی او راضی هستم و امیدوارم که به همین شکل ادامه دهد. در بین دو نیمه بازیکنان از من عصبانی تر بودند چون آن نتیجه قابل قبول نبود و من سعی در آرام کردن آنها داشتم."

"ما در این بازی خیلی کم تحت فشار قرار گرفتیم و در اکثر دقایق حمله کرده و ایجاد موقعیت می کردیم. ما خیلی راحت به 25 متر پایانی زمین می رسیدیم ولی فقدان یک برنامه و تصمیم درست برای گلزنی در تیم دیده می شد. اگر ما یک گل دیگر نیز روی ضد حملات دریافت می کردیم واقعا قابل قبول نبود. حالا باید روی این مسئله بیشتر کار کرده و جدی تر باشیم. با این حال باید برای صعود تلاش کنیم و دینامو هم تیم بسیار خوبی است. باباکار؟ او گل بزرگ و ارزشمندی را به ثمر رساند. باباکار قدرت بدنی و تکنیک خوبی دارد و واقعا یک استعداد می باشد."