اخبار :: اخبار باشگاه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 فروردین)

2259 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 فروردین) 1394/01/30 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 فروردین) اخبار باشگاه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 فروردین)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 فروردین)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 30 فروردین)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

مصاحبه فدریکو برناردسکی ؛ آکوییلانی یک قدم تا جدایی از ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


10- صحبت های فدریکو برناردسکی: "من از 11 سالگی در فلورانس هستم و امیدوارم بتوانم شایستگی هایم را در فیورنتینا نشان دهم. اولین بازی برای ویولا برای من فراموش نشدنی بود ولی هنوز تلخی توپی که پرین از من گرفت را حس می کنم و نتوانستم در اولین بازی گلزنی کنم. مصدومیت طولانی و سختی را داشتم ولی حالا کاملا آماده هستم."

9- مصاحبه آندره آ ماندورلینی مربی تیم ورونا: "فیورنتینا تیم قدرتمندی است و ما باید کمترین اشتباه را داشته باشیم. می خواهیم در حمله عملکردی عالی داشته و با امتیاز از فلورانس بازگردیم. صلاح می تواند تفاوت در بازی ایجاد کند و آنها باباکار را هم دارند."

8- از سوی باشگاه فیورنتینا اعلام شد که اسامی بازیکنان این تیم برای بازی حساس برابر ورونا فردا منتشر می شود. این در حالی است که به طور معمول همیشه یک شب قبل از بازی این اتفاق رخ می دهد.

7- صحبت های مدیر برنامه آلبرتو آکوییلانی: "آلبرتو یک بازیکن سرشناس با کارنامه درخشان است ولی هنوز با هیچ تیمی برای فصل آینده مذاکره نکرده ایم. با این حال به دنبال یک تیم با پروژه جدی و قدرتمند هستیم و دیر یا زود گزینه ای در بالاترین سطح ایتالیا یا حتی خارج از ایتالیا را پیدا خواهیم کرد." این صحبت ها به طور جدی بار دیگر به بحث خروج وی از فیورنتینا قوت بخشید.

6- بحث خرید سیمونه اسکوفت از سوی فیورنتینا برای فصل آینده شکل بسیار جدی تری را به خود گرفته است. این دروازه بان جوان که در این فصل به نیمکت اودینزه چسبیده، می تواند جانشین مناسبی برای نوربرتو نتو باشد.

5- نبرد فیورنتینا با ورونا در سری آ یک رقابت بین دو مهاجم با سابقه پوشیدن پیراهن شماره 30 فیورنتینا می باشد. لوکا تونی در لوج دوران حضور خود در فلورانس با شماره 30 بازی می کرد و حالا خوما باباکار به عنوان وارث این بازیکن با همین شماره در میادین حاضر می شود و از شانس زیادی نیز برای بازی کردن از ابتدا برخوردار است.

4- تیم فیورنتینا برای برگزاری یک تورنمنت بزرگ باشگاهی در تابستان آینده دعوت شده است. در این رقابت ها تیم هایی نظیر بارسلونا و چلسی نیز حضور دارند. البته ویولا تنها در صورتی می تواند در این رقابت ها شرکت کند که بین 5 رتبه اول سری آ قرار بگیرد چرا که در غیر این صورت از لحاظ برنامه زمانی، شرایط حضور را نخواهد داشت.

3- باشگاه فیورنتینا تلاش می کند تا برای دیدار حساس در برابر دینامو کیف، 35 هزار نفر هوادار را به آرتمیو فرانکی بکشاند. نتایج تلخ کسب شده در بازی های قبلی ماننده شکست برابر یوونتوس در فلورانس باعث شده هواداران کمی ناراحت باشند ولی ویولا برای پیروزی مقابل دینامو به حمایت آنها بار دیگر نیاز دارد.

2- در آستانه دیدار با ورونا، خبر های زیادی در مورد تغییرات فراوان در ترکیب تیم فیورنتینا باز هم به گوش می رسد. مونتلا در طول هفته های گذشته این کار را چندین بار انجام داده و نتایج متفاوتی را نیز گرفته است. تاتاروزانو، باسانتا، پاسکوال، آکوییلانی، دیامانتی و باباکار می توانند به ترکیب اصلی برسند.

1- شکست تیم لازیو در برابر یوونتوس صدرنشین در سری آ باعث شد تا فیورنتینا نسبت به کسب رتبه های صعود به لیگ قهرمانان امیدوار تر شود. در صورتی که ویولا فردا شب بتواند ورونا را شکست دهد، فاصله با این تیم به عدد 6 خواهد رسید.