اخبار :: اخبار باشگاه

به دنبال رسیدن به بالاترین رتبه ممکن در سری آ هستیم

2260 شماره اطلاع نامه : به دنبال رسیدن به بالاترین رتبه ممکن در سری آ هستیم 1394/01/30 به دنبال رسیدن به بالاترین رتبه ممکن در سری آ هستیم اخبار باشگاه :: اخبار به دنبال رسیدن به بالاترین رتبه ممکن در سری آ هستیم
به دنبال رسیدن به بالاترین رتبه ممکن در سری آ هستیم

به دنبال رسیدن به بالاترین رتبه ممکن در سری آ هستیم

وینچنزو مونتلا پیش از بازی با ورونا از بازیکنانش درخواست کرده مراقب ضد حملات حریف باشند. وی همچنین اعلام کرده ماریو گومز هرگز مشکلی برای تیم او نبوده است.

در آخرین بازی از هفته 31 رقابت های سری آ، دو تیم فیورنتینا و ورونا در آرتمیو فرانکی به مصاف هم خواهند رفت. این در حالی است که ویولا پس از شکست برابر یوونتوس و ناپولی، به تساوی خوب و ارزشمندی مقابل دینامو کیف دست پیدا کرد و حالا در وضعیت بهتری به سر می برد:

"فارغ از تلاش برای رسیدن به لیگ قهرمانان، ما سعی می کنیم فصل را در بالاترین رتبه ممکن به پایان برسانیم. می توانیم به سمپدوریا رسیده و از راهیابی به مرحله مقدماتی لیگ اروپا جلوگیری کنیم. ورونا تیمی است که چندین سال با همین روش بازی کرده و به خوبی دفاع می کنند. ما باید نظم و توانایی زیادی را از خود نشان دهیم و هرگز عجله نکنیم. من به پیروزی 1-0 هم رضایت می دهم و نمی خواهم اسیر ضد حملات حریف شویم. من هنوز برای ترکیب تیم تصمیم نگرفته ام ولی مسلما با توجه به شرایط، بهترین ترکیب را به میدان خواهم فرستاد. پیزارو هنوز آماده نیست و باید تا فردا صبر کنیم. شاید در مورد او خطر نکنم. از حالا سه بازی پیاپی در خانه داریم و از این نظر که در این مدت سفر نمی کنیم، این یک مزیت بسیار خوب برای ما به شمار می رود."

"برناردسکی آماده است و فقط به زمانی برای بازی کردن نیاز دارد. باید وضعیت او را بررسی کرده و تصمیم گیری کنم. برنا واقعا می خواهد بازی کند ولی هنوز به آمادگی بسیار بیشتری نیاز دارد و در بازی های سطح بالا کم تجربه است. تاتاروزانو با تیم تمرین می کند ولی هنوز 100% نیست. او واقعا عالی کرده و توانست خودش را برای بازی قبلی مقابل دینامو کیف به شرایط خوبی برساند. ماریو گومز یک سرمایه برای تیم ماست و هرگز مشکلی برای ما نبوده است. لوکا تونی؟ او نیاز به بازی کردن داشت و باید به تیمی می رفت که بتواند به طور ثابت بازی کند. در تیم ما با حضور بازیکنانی چون روسی، گومز و کوادرادو فرصتی برای بازی کردن پیدا نمی کرد."