اخبار :: اخبار باشگاه

باشگاه، بازیکنان و هواداران شایسته این پیروزی بودند

2266 شماره اطلاع نامه : باشگاه، بازیکنان و هواداران شایسته این پیروزی بودند 1394/02/04 باشگاه، بازیکنان و هواداران شایسته این پیروزی بودند اخبار باشگاه :: اخبار باشگاه، بازیکنان و هواداران شایسته این پیروزی بودند
باشگاه، بازیکنان و هواداران شایسته این پیروزی بودند

باشگاه، بازیکنان و هواداران شایسته این پیروزی بودند

وینچنزو مونتلا با تمجید فراوان از شاگردانش به خاطر پیروزی قاطعانه برابر تیم دینامو کیف، عنوان کرد خواستار روبرو نشدن با ناپولی در مرحله بعدی لیگ اروپا می باشد.

تیم فیورنتینا شب گذشته با ارائه یک فوتبال بسیار زیبا و تهاجمی موفق شد تیم دینامو کیف را با 2 گل شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا شود. اما این پیروزی در حالی بدست آمد که فیورنتینا با وجود حملات گسترده، دو گل دیر هنگام را در دو نیمه این مسابقه به ثمر رساند و از نظر مونتلا این موضوع انرژی زیادی را از تیم گرفته است:

"یک نمایش عالی داشتیم و توانستیم با ثبات و کیفیتی استثنایی و خلق موقعیت های بسیار زیاد گلزنی، به پیروزی برسیم. متاسفانه ما نتوانستیم در همان ابتدا از موقعیت های خود استفاده کنیم و مجبور شدیم برای قطعی کردن صعودمان انرژی زیادی را صرف کنیم. وقتی تیم به این اندازه عالی بازی می کند، بهتر از خیلی زود به گل برسد تا در پایان مسابقه دچار دردسر نشود. امشب برای من رضایت و خوشحالی فوق العاده زیادی ایجاد شد و این تیم واقعا شایسته این صعود بود. گومز؟ من مطمئن نیستم که گل او شانسی بوده باشد چون او با خوش بینی توپ را دنبال کرد و آماده شوت زدن بود."

"نیمه نهایی؟ مطمئنا نمی خواهم با ناپولی روبرو شویم. تنها 4 تیم باقی مانده ایم و در هر صورت دیداری سخت در پیش خواهیم داشت. برای کل فوتبال ایتالیا و تیم های ناپولی و یوونتوس نیز برای رسیدن به این مرحله خوشحالم. من برای بازی با دینامو کیف بهترین ترکیب ممکن را فراهم کردم و این همان نمایشی بود که می خواستیم و اگر این بازیکنان روز دوشنبه برابر ورونا استراحت نکرده بودند، هرگز در این بازی نمی توانستند چنین فوتبالی را ارائه کنند. در پایان از این صعود واقعا خوشحالم و فکر می کنم بازیکنان، باشگاه و هواداران شایسته این اتفاق بودند."