اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا اهداف فیورنتینا را مشخص کرد

2278 شماره اطلاع نامه : مونتلا اهداف فیورنتینا را مشخص کرد 1394/02/12 مونتلا اهداف فیورنتینا را مشخص کرد اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا اهداف فیورنتینا را مشخص کرد
مونتلا اهداف فیورنتینا را مشخص کرد

مونتلا اهداف فیورنتینا را مشخص کرد

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا با قاطعیت اعلام کرد تیمش باید تا پایان فصل برای رسیدن به رتبه پنجم جدول رده بندی سری آ و همچنین حضور در فینال لیگ اروپا تلاش کند.

وضعیت این روز های فیورنتینا چندان جالب نیست و این تیم حالا از رتبه رسیدن به لیگ اروپا نیز دور شده است. با این حال 5 بازی در لیگ فرصت باقی مانده تا ویولا بتواند بار دیگر به اروپا راه پیدا کند. مونتلا نیز اعلام کرده که تیمش باید هر دو هدف باقی مانده در این فصل را بدون هیچ اولویتی دنبال کنند:

"ما باید بدانیم چه بازیکنانی برای این بازی مناسب هستند و تغییرات در ترکیب به چه دلیلی صورت می گیرند. ما 4 بازی قبلی را باختیم و این بسیار مهم است که از لحاظ ذهنی نگرش درستی داشته باشیم. پیروزی در برابر چزنا برای ما حیاتی است و باید آن را بدست آوریم. بازی برابر یوونتوس به ما نشان داد که تیم هنوز سر زنده و شاداب است و روش درستی برای بازی دارد. این موضوع برای من بیشترین اهمیت را داشت. ما نباید فقط نکات منفی را ببینیم چون در بازی های قبلی نکات مثبت بسیار زیادی نیز وجود داشت. ما باید فصل را در رتبه پنجم به پایان برسانیم و به فینال لیگ اروپا راه پیدا کنیم. اینها اهداف ما در این فصل هستند و هیچ کدام نسبت به دیگری برتری ندارند، باید هر دو هدف را در کنار هم دنبال کنیم."

"دیامانتی؟ عملکرد او مطابق انتظار بوده است. از لحاظ فیزیکی نیز مشکلاتی داشت ولی حالا بهتر شده است. صحبت با بازیکنان؟ من چیز بیشتری برای گفتن به بازیکنان ندارم. فکر می کنم نظرات من کاملا واضح و مشخص است و من بدون بالا بردن صدایم با آنها صحبت خواهم کرد. چزنا نمایش های خوبی داشته و باید خیلی مراقب آنها باشیم. ما به این تیم احترام می گذاریم و می دانیم که بازی بسیار سختی خواهیم داشت. دفرل سرعت زیادی دارد و با توپ خیلی خوب کار می کند. دلاواله؟ سران باشگاه همیشه به تیم نزدیک بوده اند و غالبا با تلفن نیز با هم صحبت می کنیم. رییس همیشه به تیم اعتماد داشته و نسبت به ما خوشبین بوده است. گومز؟ امیدوارم تا پایان فصل بازی های بهتری از او ببینیم و بیش از این به سوالات در مورد گومز پاسخ نخواهم داد."