اخبار :: اخبار باشگاه

نقاط ضعف سویا را به خوبی شناسایی کرده ایم

2282 شماره اطلاع نامه : نقاط ضعف سویا را به خوبی شناسایی کرده ایم 1394/02/16 نقاط ضعف سویا را به خوبی شناسایی کرده ایم اخبار باشگاه :: اخبار نقاط ضعف سویا را به خوبی شناسایی کرده ایم
نقاط ضعف سویا را به خوبی شناسایی کرده ایم

نقاط ضعف سویا را به خوبی شناسایی کرده ایم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه نبرد بسیار حساس در نیمه نهایی لیگ اروپا برابر تیم قدرتمند سویا، اعلام کرد به خوبی از توانایی های حریف مطلع است ولی این تیم نقاط ضعفی نیز دارد.

تیم فیورنتینا پس از سال ها یک بار دیگر به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا رسیده و این بار باید با تیم اسپانیایی سویا بازی کند. تیمی که با مربیگری یونای امری به یک رقیب سرسخت برای هر تیمی تبدیل شده و تا پیش از شکست در برابر رئال در هفته گذشته، به شکل قابل توجهی در خانه شکست ناپذیر بوده است. با این حال مونتلا معتقد است این مسائل تاثیری بر بازیکنان با تجربه تیمش نخواهد داشت:

"من در این مقطع از فصل بسیار آرام و خونسرد هستم. ما نباید در همین جا به کار خاتمه دهیم، ما در آستانه رسیدن به فینال هستیم و باید اشتیاق خود برای فینالیست شدن را در میدان نشان دهیم. سویا یک تیم بسیار کامل است که به خوبی می داند چگونه هر کاری را انجام دهد و حتی به سبک ایتالیایی ضد حمله می زنند. به همین دلیل آنها در سال های گذشته یک باشگاه بسیار موفق بوده اند. با این حال آنها یک تیم بی نقص نیستند و با وجود نقاط قوت بسیار زیادی که دارند، نقاط ضعفی هم دارند که ما آنها را شناسایی کرده ایم. ما از حضور در این دیدار بسیار حساس واقعا خوشحالیم. رسانه های اسپانیایی شانسی برای ما قائل نشده اند و اگر مربی حریف نیز چنین تفکری داشته باشد، این یک مزیت برای تیم ما خواهد بود."

"اما با توجه به اینکه او فردی باتجربه است، چنین تفکری نخواهد داشت. ما به خوبی می دانیم که یک جو آتشین در انتظار ماست اما من بازیکنانی در تیم دارم که نه تنها از چنین شرایطی نمی ترسند، بلکه انگیزه بیشتری نیز پیدا خواهند کرد. من واقعا مطمئنم که یک بازی فوق العاده را شاهد خواهیم بود. هر دو تیم با شایستگی به این مرحله رسیده اند و باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. من فکر نمی کنم تفاوت خیلی زیادی بین بازی های خانگی و خارج از خانه برای ما وجود داشته باشد. خواکین؟ ما با هم درباره سویا و امری که برای چند سال با او کار کرده بود صحبت کردیم."

"او نکاتی را به من توصیه کرد ولی ما همه چیز را در مورد امری و سویا از طریق تصاویر و فیلم ها و آنالیز آنها می دانستیم. این بازی برای خواکین خیلی مهم است و با توجه به شناختی که از شخصیت او دارم، مطمئن هستم که احساسات زیاد بر روی او اثر منفی نخواهد گذاشت. صحبت با آنچلوتی؟ نه من با او درباره سویا صحبتی نداشتم، هر بازی نکاتی را ایجاد می کند ولی آنها مربوط به تیم های دیگر هستند. من بازی های زیادی را در طول ماه های گذشته از سویا دیده ام و حالا ایده های متفاوتی دارم. امری در میلان؟ من مدیر ورزشی تیم های دیگر نیستم. امری ثابت کرده که یک مربی بزرگ است و زمانی که یک نفر استعداد داشته باشد می تواند در هر تیمی مربیگری کند."