اخبار :: اخبار باشگاه

اگر آنها توانستند، چرا ما نتوانیم؟

2284 شماره اطلاع نامه : اگر آنها توانستند، چرا ما نتوانیم؟ 1394/02/18 اگر آنها توانستند، چرا ما نتوانیم؟ اخبار باشگاه :: اخبار اگر آنها توانستند، چرا ما نتوانیم؟
اگر آنها توانستند، چرا ما نتوانیم؟

اگر آنها توانستند، چرا ما نتوانیم؟

شکست سنگین تیم فیورنتینا در برابر سویا هنوز هم امید های وینچنزو مونتلا برای فینالیست شدن را کم نکرده و این مربی جوان معتقد است تیمش توانایی جبران نتیجه در بازی برگشت را دارد.

تیم فیورنتینا شب گذشته در خانه تیم سویا با 3 گل شکست خورد ولی مونتلا معتقد است تیمش استحقاق چنین باختی را نداشته و اگر از موقعیت های خود بهتر استفاده می کردند، نتیجه دیگری حاصل می شد. با این حال مونتلا از هواداران تیم خواسته در بازی برگشت به حمایت از تیم بپردازند تا یک بازگشت رویایی را رقم بزنند:

"اگر منصفانه نگاه کنیم، ما در نیمه اول نمایش فوق العاده خوبی داشتیم و شایسته حداقل یک گل بودیم. ما چهار موقعیت عالی گلزنی داشتیم ولی این سویا بود که روی اولین موقعیت گلزنی به گل رسید. در نیمه دوم و پس از گل دوم تیم به طور کامل تمرکز خود را از دست داد. جدای از نتیجه، نمایش تیم ما نشان داد که در سطحی برابر با سویا بازی کردیم و این به این معنی است که ما هنوز در بازی هفته آینده می توانیم به رقابت بپردازیم. من به یک بازگشت اعتقاد دارم و و از نظر من امکان پذیر است. اگر آنها توانستند امشب 3 گل به ثمر برسانند، چرا ما نتوانیم چنین کاری را انجام دهیم؟"

"ما می خواستیم از عمق دفاع کنیم و در نیمه اول نیز موفق بودیم ولی وقتی بازیکن سریع و قدرتمندی چون الکس ویدال از راست حرکات فوق العاده ای انجام می داد، همه چیز برای ما سخت می شد. ما سعی کردیم از مرکز زمین به حریف نزدیک شویم و از کناره ها فرصت ایجاد کنیم. سویا تیم بسیار قدرتمندی است که با منطق فوق العاده ای بازی می کند. از نظر شخصیتی، آنها شبیه به تیم ناپولی هستند. واقعا ناراحت هستیم، ما هرگز مستحق شکست با چنین نتیجه ای نبودیم اما باید باور داشته باشیم و حالا به حمایت هوادارانمان نیاز داریم. پیزارو؟ او شرایط بازی کردن را داشت ولی نمی توانست 90 دقیقه در میدان باشد، به همین دلیل او را روی نیمکت قرار دادم."