اخبار :: اخبار بازی ها

امپولی 2-3 فیورنتینا ؛ ویولا پیروز دربی توسکانی

2286 شماره اطلاع نامه : امپولی 2-3 فیورنتینا ؛ ویولا پیروز دربی توسکانی 1394/02/20 امپولی 2-3 فیورنتینا ؛ ویولا پیروز دربی توسکانی اخبار بازی ها :: اخبار امپولی 2-3 فیورنتینا ؛ ویولا پیروز دربی توسکانی
امپولی 2-3 فیورنتینا ؛ ویولا پیروز دربی توسکانی

امپولی 2-3 فیورنتینا ؛ ویولا پیروز دربی توسکانی

امپولی 2-3 فیورنتینا

گل ها:

ریکاردو ساپونارا (28) - لوان امچدلیدزه (77)
یوزیپ ایلیچیچ (68 و 4) - محمد صلاح (58)

گلزنی و درخشش مجدد یوزیپ ایلیچیچ و محمد صلاح در روز بازگشت فدریکو برناردسکی به میادین، باعث شد تا تیم فیورنتینا در دربی سخت توسکانی به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کند.

در هفته سی و پنجم رقابت های سری آ، تیم های امپولی و فیورنتینا دربی توسکانی را برگزار کردند و در پایان این شاگردان وینچنزو مونتلا بودند که با استفاده بهتر از موقعیت های خود، موفق شدند به پیروزی برسند. در این دیدار مونتلا تغییرات زیادی را در ترکیب خود ایجاد کرده بود که یکی از آنها حضور فدریکو برناردسکی پس از 6 ماه مصدومیت در میدان بود. ضمن اینکه ریچاردز، باسانتا، وارگاس، آکوییلانی، جیلاردینو و ایلیچیچ نیز شانس حضور از اولین دقیقه را بدست آورده بودند.

فیورنتینا کار را با قدرت آغاز کرده و خیلی زود با ضربه ای دیدنی از ایلیچیچ به گل اول دست پیدا کرد. سپس تیم میزبان تلاش زیادی برای گلزنی داشت و در نهایت پس از چندین حمله و موقعیت خوب، موفق شد توسط ریکاردو ساپونارا به گل برسد. با وجود این گل باز هم امپولی بازی بهتری را به نمایش می گذاشت ولی دو تیم موقعیت های خوبی را از دست دادند تا کار در نیمه اول با تساوی به پایان برسد. ساپونارا برای امپولی و وارگاس به همراه ریچاردز برای ویولا فرصت های خوبی را از دس دادند.

در نیمه دوم صلاح جای برنا را در میدان پر کرد و کمتر از 15 دقیقه بعد موفق شد گل دوم تیمش را با یک حرکت انفرادی زیبا به ثمر برساند. پیش از آن نیز دو تیم موقعیت های دیگری را از دست داده بودند. ماتی به جای جیلا و ساویچ به جای ریچاردز مصدوم به بازی رفتند و در حالی که بازی متعادل دنبال می شد، یوزیپ ایلیچیچ برای بار دوم و با یک ضربه دقیق دیگر گل سوم تیمش را به ثمر رساند. جواب امپولی به این گل چندین حمله خطرناک بود که فقط لوان امچدلیدزه در گلزنی موفق بوده و فاصله را کم کرد.

به هر صورت بازی با همان نتیجه 2-3 به پایان رسید تا فیورنتینا که نمایش معمولی را از خود ارائه کرده بود بتواند در این دربی حساس و سخت، 3 امتیاز ارزشمند را کسب کند. بدین ترتیب ویولا 55 امتیازی شده و جای خود در رتبه پنجم را برای یک هفته دیگر نیز تثبیت کرد. این پیروزی از لحاظ روحی نیز می تواند تاثیر زیادی برای بازی در برابر سویا داشته باشد. دیداری که ویولا چیزی برای از دست رفتن نداشته و باید شکست سنگین بازی رفت را جبران کند.
 

ترکیب تیم امپولی:

سپه – هیسای – تونلی – روگانی – لورینی – وچینو – والدیفیوری – کروچه (زیلینسکی) – ساپونارا – ماکارونه (امچدلیدزه) – پوکیارلی (تاوانو)
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (3-3-4):

نتو (7) – ریچاردز (6.5) – گونزالو (7) – باسانتا (5.5) – وارگاس (6) – بادلی (6.5) – پیزارو (7) – آکوییلانی (6) – ایلیچیچ (8) – برناردسکی (6) – جیلاردینو (5.5) / صلاح (7.5) – ماتی (6) – ساویچ (6) / مونتلا (6.5)