اخبار :: اخبار باشگاه

شانس زیادی نداریم ولی می توانیم تاریخ ساز شویم

2290 شماره اطلاع نامه : شانس زیادی نداریم ولی می توانیم تاریخ ساز شویم 1394/02/23 شانس زیادی نداریم ولی می توانیم تاریخ ساز شویم اخبار باشگاه :: اخبار شانس زیادی نداریم ولی می توانیم تاریخ ساز شویم
شانس زیادی نداریم ولی می توانیم تاریخ ساز شویم

شانس زیادی نداریم ولی می توانیم تاریخ ساز شویم

وینچنزو مونتلا قبول دارد که تیمش در دیدار برگشت برابر سویا شانس زیادی برای صعود به فینال نخواهد داشت ولی از بازیکنانش خواسته تا خودشان را برای یک تاریخ سازی در اروپا آماده کنند.

در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا، فردا شب تیم فیورنتینا از رقیب اسپانیایی خود پذیرایی خواهد کرد. این در حالی است که تیم سویا با پشتوانه 3 گل زده در بازی رفت از شانس زیادی برای فینالیست شدن برخوردار است ولی مونتلا مدعی شده در صورتی که تیمش اعتماد به نفس لازم را داشته باشد، کسب پیروزی 5-0 نیز دور از ذهن نیست:

"به یاد نمی آورم در زمان بازی کردنم توانسته باشم بازگشت های اینچنینی داشته باشم. شاید در لیگ در یک بازی، نتیجه 2-0 باخته را با پیروزی 2-3 عوض کرده باشیم ولی در یک رقابت حذفی هرگز چنین کاری را انجام نداده ام. من خیلی توجهی به درصد ها ندارم ولی تیم ما فقط 10 تا 15 درصد شانس برای صعود دارد ولی با این حال تمام تلاش خود برای این کار را انجام خواهیم داد. با توجه به چیزی که در بازی رفت دیدیم، تیم ما برای بازی برگشت باید کمی شانس و قاطعیت بیشتری داشته باشد. این خیلی مهم است که ما باور فردی به توانایی های خودمان داشته باشیم."

"مهم ترین چیز این است که در این بازی گل نخوریم و در تمام دقایق بازی نظم داشته باشیم. اصلا ضروری نیست که در همان اولین دقیقه به گل برسیم و می توانیم فرصت های زیادی را در ادامه ایجاد کنیم. مهم این نیست که گل بزنیم یا پنالتی داشته باشیم، اصلی ترین چیز این است که تا آخرین لحظه در بازی باشیم، در این صورت می توانیم حتی 5-0 هم به پیروزی برسیم، چرا که نه! ما تشنه انتقام گیری هستیم و تمرکز زیادی باید روی این موضوع داشته باشیم. برای تاریخ سازی، فقط کافی است که به آن ایمان داشته باشیم، چون ما می توانیم این کار را انجام دهیم و کاملا امکان پذیر است."

"گومز؟ ما بازیکنان زیادی برای این بازی در اختیار نداریم و باید برنامه مشخصی داشته باشیم. باید ببینم به او از ابتدا در بازی نیاز دارم یا در جریان مسابقه می تواند به ما کمک کند. در مورد جدایی او نیز بهتر است از همان کسانی که این شایعات را مطرح می کنند، سوال کنید، من چیزی برای گفتن ندارم. حضور هواداران در تمرینات؟ من خیلی به این کار علاقه ای ندارم، چون باعث می شود تمرکز لازم برای تمرین دادن را نداشته باشم و نمی توانم خیلی از صحبت ها را برای بازیکنانم مطرح کنم. ولی ما نیاز به حمایت هواداران داریم و تشویق آنها همیشه در سال های اخیر در کنار ما بوده است."