اخبار :: اخبار بازی ها

پالرمو 2-3 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی ها و صعود مستقیم به لیگ اروپا

2301 شماره اطلاع نامه : پالرمو 2-3 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی ها و صعود مستقیم به لیگ اروپا 1394/03/03 پالرمو 2-3 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی ها و صعود مستقیم به لیگ اروپا اخبار بازی ها :: اخبار پالرمو 2-3 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی ها و صعود مستقیم به لیگ اروپا
پالرمو 2-3 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی ها و صعود مستقیم به لیگ اروپا

پالرمو 2-3 فیورنتینا ؛ ادامه روند پیروزی ها و صعود مستقیم به لیگ اروپا

پالرمو 2-3 فیورنتینا

گل ها:

متو یایالو (26) - لوکا ریگانو (69)
یوزیپ ایلیچیچ (23) - آلبرتو جیلاردینو (33) - مارکوس آلونسو (78)

تیم فیورنتینا با پیروزی 2-3 در برابر تیم پالرمو موفق شد ضمن کسب چهارمین برد پیاپی خود در رقابت های سری آ، صعود مستقیم به رقابت های فصل آینده لیگ اروپا را نیز قطعی کرد.

در هفته سی و هفتم رقابت های سری آ دو تیم پالرمو و فیورنتینا در ورزشگاه رنزو باربرا به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان وینچنزو مونتلا بار دیگر با ارائه یک فوتبال بسیار زیبا موفق شدند میزبان خود را شکست دهند. در این بازی غیر از چهارمین پیروزی پیاپی که برای ویولا حاصل شد، اتفاقات دیگری نیز رخ داد که صعود مستقیم به رقابت های لیگ اروپا اصلی ترین آنها بود. ضمن اینکه مصدومیت محمد صلاح در نیمه اول و آخرین بازی نتو در ترکیب فیورنتینا نیز دیگر اتفاقات بودند. نتو با دریافت کارت زرد، بازی برابر کیه وو را به دلیل محرومیت از دست خواهد داد.

بپه یاکینی برای این دیدار ستارگان اصلی خود مانند فرانکو وازکز و پائولو دیبالا را در ترکیب می دید و از ستاره جوان آرژانتینی به عنوان کاپیتان خود در آخرین حضورش در رنزو باربرا استفاده کرده بود. وینچنزو مونتلا که برای این دیدار ترکیب تقریبا کاملی را در اختیار داشت، همانند بازی های قبلی نتو را درون دروازه قرار داده و بار دیگر والرو و گومز را نیمکت نشین کرده بود تا کورتیچ و جیلاردینو شانس بازی کردن مجدد داشته باشند. صلاح و ایلیچیچ نیز از ستاره گلزن این روز های ویولا در خط حمله حمایت می کردند.

بنفش پوشان در این بازی کار را بهتر آغاز کردند و در حالی که هواداران تیم میزبان در حال هو کردن یوزیپ ایلیچیچ ستاره سابق تیمشان بودند، این بازیکن با یک ضربه فوق العاده دیدنی همه معترضان را ساکت کرده وباعث شد تا برخی از تماشاگران نیز به تشویق او بپردازند. اما این گل دوام زیادی نداشت و روی اشتباه دیوید پیزارو، تیم پالرمو موفق شد با ضربه متو یایالو به گل تساوی دست پیدا کند، اما بار دیگر خیلی زود روی حرکت ماتی فرناندز، این بار جیلاردینو توانست برای تیمش گلزنی کند. تا پایان نیمه دو تیم موقعیت های خوبی داشتند ولی حملات تیم میهمان به نظر جدی تر می رسید.

در نیمه دوم دو تیم بازی متعادل تری را به نمایش گذاشتند و در حالی که نتو یک بار دروازه تیمش را از فروپاشی نجات داد، لوکا ریگونی موفق شد از غفلت ساویچ استفاده کرده و گل تساوی تیمش را به ثمر برساند. سورنتینو دروازه بان پالرمو نیز خواکین که جای صلاح به میدان آمده بود را مغلوب کرد ولی در برابر آلونسو که جای کاپیتان پاسکوال را پر کرده بود، شانسی برای واکنش نداشت تا گل سوم فیورنتینا بدست آید. در دقایق پایانی بازی نیز والرو به جای ایلیچیچ وارد میدان شد و در آخرین لحظات هم، یاسمین کورتیچ نمایش ضعیف خود در برابر تیم سابقش را با دریافت دو کارت زرد و اخراج از میدان تکمیل کرد.

در هر صورت با این پیروزی جمع امتیازات تیم فیورنتینا به عدد 61 رسید و با توجه به شکست ناپولی در فاصله 2 امتیازی این تیم در رتبه چهارم جدول قرار گرفت. ضمن اینکه با در نظر گرفتن این نکته که تیم جنوا از سوی یوفا کنار گذاشته شده و سمپدوریا نیز به تساوی در این هفته رضایت داد، صعود مستقیم فیورنتینا به مرحله گروهی فصل آینده رقابت های لیگ اروپا تثبیت شد. بازی بعدی که آخرین دیدار فصل ویولا می باشد، در خانه و در برابر تیم کیه وو خواهد بود. دیداری که می تواند به منزله وداع با بسیاری از بازیکنان و یا حتی وینچنزو مونتلا نیز باشد.
 

ترکیب تیم پالرمو (2-5-3):

سورنتینو – ویتیلو (بلوتی) – گونزالز – آندلکویچ – کوایسون – ریگونی – یایالو – دلاروکا (ریسپولی) – لازار (داپرلا) – وازکز – دیبالا
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (3-3-4):

نتو (7) – تومویچ (6) – ساویچ (6) – گونزالو (6.5) – پاسکوال (6.5) – کورتیچ (5) – پیزارو (5.5) – ماتی (6.5) – ایلیچیچ (7) – صلاح (6) – جیلاردینو (7) / خواکین (6.5) – آلونسو (7) – والرو (-) / مونتلا (7)