اخبار :: اخبار باشگاه

تصمیمی مشترک با باشگاه خواهیم گرفت ؛ با تیم های دیگر مذاکره نکرده ام

2302 شماره اطلاع نامه : تصمیمی مشترک با باشگاه خواهیم گرفت ؛ با تیم های دیگر مذاکره نکرده ام 1394/03/04 تصمیمی مشترک با باشگاه خواهیم گرفت ؛ با تیم های دیگر مذاکره نکرده ام اخبار باشگاه :: اخبار تصمیمی مشترک با باشگاه خواهیم گرفت ؛ با تیم های دیگر مذاکره نکرده ام
تصمیمی مشترک با باشگاه خواهیم گرفت ؛ با تیم های دیگر مذاکره نکرده ام

تصمیمی مشترک با باشگاه خواهیم گرفت ؛ با تیم های دیگر مذاکره نکرده ام

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید از عملکرد بازیکنانش در پیروزی برابر پالرمو، عنوان کرد حالا فرصت مذاکره در مورد آینده فرا رسیده و باید با باشگاه تصمیمی مشترک در مورد ادامه همکاری بگیرند.

تیم فیورنتینا شب گذشته با ارائه یک بازی بسیار خوب موفق شد میزبان خود پالرمو را با نتیجه 2-3 شکست داده و صعود خود به مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا را فطعی کند. اما مونتلا هنوز هم راضی نشده و امیدوار است تیمش در هفته پایانی بتواند به رتبه چهارم جدول رده بندی صعود کند:

"یک پیروزی مهم بود که با شایستگی بدست آمد. ما اشتیاق خود برای بردن را نشان دادیم و با خود باوری زیادی که داشتیم، توانستیم هر 3 امتیاز را کسب کنیم. امروز همه بازیکنان عالی بودند، به خصوص ایلیچیچ که یک بار دیگر ثابت کرد بازیکن فوق العاده ای است. ما فصل بسیار خوبی را داشتیم، حتی با وجود برخی لغزش هایی که اجتناب ناپذیر بودند. ما از این پیروزی خوشحالیم چون حضور ما در لیگ اروپا را قطعی کرد ولی هنوز فصل به پایان نرسیده است."

"ما ضمن تلاش برای حفظ رتبه پنجم در آخرین هفته، سعی می کنیم بالاتر از ناپولی در رتبه چهارم قرار بگیریم. برای آینده من با مدیران باشگاه صحبت خواهم کرد. فیورنتینا یک باشگاه کوچک برای من نیست و افتخار می کنم که در این تیم حضور دارم. من جاه طلب هستم ولی دلیلی برای ترک فیورنتینا نمی بینم و همه مسائل باید بررسی شود. ما در مورد تمامی مسائل مربوط به پروژه های فنی و انتظاراتی که از تیم می رود، مذاکره خواهیم کرد. من همیشه با خانواده دلاواله و مدیران باشگاه رابطه بسیار خوبی داشتم و هرگز مشکلی با هم نداشتیم."

"من هر گونه ناسازگاری یا مناقشه با باشگاه را تکذیب می کنم. من تا امروز توانایی های خودم را به باشگاه نشان داده ام و با هم تصمیم می گیریم که به این کار ادامه دهیم یا خیر. ناپولی؟ امکان ندارد، من تا امروز با هیچ تیم دیگری مذاکره نکرده ام چون با تیم فیورنتینا قرارداد دارم. گومز؟ مسیر او در فلورانس با مصدومیت های زیادی همراه بود که او را محدود می کرد و هرگز نتوانست از لحاظ فیزیکی به شرایط ایده آل برسد. ما گومز را خریدیم که در کنار روسی یک زوج عالی را تشکیل دهند ولی متاسفانه این اتفاق تقریبا هیچ وقت رخ نداد."