اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 4 خرداد)

2303 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 4 خرداد) 1394/03/04 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 4 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 4 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 4 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 4 خرداد)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

مصاحبه ها و حواشی پس از دیدار برابر پالرمو ؛ جدی تر شدن شایعات جدایی مونتلا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا امروز در یک کلاس پیشرفته مربیگری حضور پیدا کرده و به عنوان مدرس فوتبال ایتالیا، به مربیان جوان ایتالیایی آموزش داد.

14- میلان بادلی بازیکن تیم فیورنتینا برای حضور در اردوی تیم ملی کشور کرواسی دعوت شد. آنته ربیچ بازیکن قرضی ویولا در لایپزیگ نیز در این لیست حضور دارد.

13- گفته می شود مدیر برنامه ماریو گومز در حال کار بر روی چند پیشنهاد جدی از تیم های لیگ امریکا برای فصل آینده می باشد. ضمن اینکه چند پیشنهاد از آلمان و امارات نیز پیش روی این ستاره آلمانی قرار دارد.

12- لا نازیونه معتقد است تیم فیورنتینا می تواند در صورت گرفتن تصمیم نهایی برای خرید گوخان اینلر، این بازیکن را خیلی سریع و بدون مشکل به خدمت بگیرد. این بازیکن که از ناپولی جدا خواهد شد، علاقه زیادی به حضور در فلورانس دارد.

11- از روبرتو دونادونی به عنوان اصلی ترین جانشین وینچنزو مونتلا برای فصل آینده نام برده می شود. غیر از مربی پارما، رولاندو ماران (کیه وو) و مائوریزیو ساری (امپولی) نیز در لیست باشگاه حضور دارند.

10- عملکرد عالی آلبرتو جیلاردینو در هفته های اخیر و آمادگی قابل توجه این بازیکن باعث شده تا باشگاه فیورنتینا در فکر ارائه یک پیشنهاد 2 ساله برای این ستاره با تجربه باشد.

9- ماتیاس کرانویتر هافبک 21 ساله تیم ریورپلاته آرژانتین جدید ترین نامی است که برای جانشینی دیوید پیزارو در فلورانس مطر شده است. ارزش این بازیکن چیزی در حدود 3 میلیون یورو تخمین زده شده است.

8- رسانه های ایتالیایی معتقدند دوران حضور وینچنزو مونتلا در فیورنتینا به سر آمده و به طور حتم این مربی در پایان این فصل از ویولا جدا می شود. حتی کوریره فیورنتینو چاپ فلورانس نیز ضمن تشکر از مونتلا برای قطعی کردن حضور ویولا در لیگ اروپای سال آینده، از جدایی احتمالی وی مطالبی را منتشر کرده است.

7- پس از مصدومیت دیگو آلوز دروازه بان تیم ملی برزیل، از نوربرتو نتو برای شرکت در اردوی تیم ملی این کشور دعوت به عمل آمده است. نتو این موضوع را در توییتر خود مطرح کرده است.

6- مصاحبه بپه یاکینی مربی تیم پالرمو: "با کمی شانس بیشتر می توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. دو بار نتیجه را جبران کردیم ولی گل سوم را خیلی بد دریافت کردیم. به نظر من دیبالا می تواند به ستاره ای مثل مونتلا و روسی تبدیل شود."

5- مانوئل پاسکوال: "متاسفم که نتوانستیم در لیگ اروپا موفق باشیم چون رقیب قدرتمندی داشتیم ولی حالا باید پس از این پیروزی برابر پالرمو، مقابل کیه وو نیز برنده شویم و امیدوار به کسب رتبه چهارم باشیم. این روز ها اسامی زیادی برای مربیگری تیم شنیده می شود و این موضوع روی تیم تاثیر گذاشته ولی مونتلا و باشگاه باید در این باره تصمیم گیری کنند."

4- صحبت های مارکوس آلونسو یکی از گلزنان ویولا در برابر پالرمو: "به نظرم فصل بسیار خوبی را داشتیم و شایسته رسیدن به رتبه چهارم جدول نیز می باشیم. باید از نتو برای تمام زحماتش تشکر کنیم. او یکی از بهترین دروازه بان های لیگ است. من ناراحتی مردم را برای حذف از دو جام درک می کنم ولی ما بسیار بهتر از فصل پیش بودیم و فصل آینده نیز باید بهتر از این باشیم."

3- نظرات دانیله پراده: "تلاش می کنیم به رتبه چهارم برسیم. شاید پس از یوونتوس، ما موفق ترین تیم این فصل بودیم و توانستیم به دو نیمه نهایی برسیم. من، کونینی و دلاواله با مونتلا صحبت خواهیم کرد تا ببینیم چه چیزی برای باشگاه بهتر است. آینده خودم؟ من در اولویت نیستم و در حال حاضر موضوعات مهم تری وجود دارد. خانواده دلاواله یکی از بهترین باشگاه های اروپا را در اختیار دارند."

2- صحبت های آلبرتو جیلاردینو: "من برای این پیروزی و برای تیم خوشحالم. ما تحت فشار قرار گرفتیم ولی توانستیم با ارائه فوتبال خودمان 3 گل به ثمر رسانده و برنده شویم. رتبه پنجم برای ما خیلی مهم است و باید در برابر کیه وو هم به پیروزی برسیم. فصل فوق العاده ای برای فیورنتینا بود و من نیز از حضور در اینجا راضی هستم ولی هنوز تصمیمی برای آینده نگرفته ام."

1- کارت زردی که نوربرتو نتو دروازه بان تیم فیورنتینا در بازی برابر پالرمو دریافت کرد، به منزله از دست دادن آخرین بازی این فصل برای او بود. بدین ترتیب و با توجه به جدایی قطعی این سنگربان برزیلی از ویولا در تابستان، نبرد در رنزو باربرا آخرین بازی نتو برای فیورنتینا بوده است. 101 بازی در تمامی رقابت ها و 113 گل دریافتی کارنامه او می باشد.