اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 6 خرداد)

2304 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 6 خرداد) 1394/03/06 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 6 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 6 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 6 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 6 خرداد)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

آمادگی ویولا برای خرید 3 بازیکن ؛ ادامه شایعات در مورد مربی بعدی فیورنتینا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- تمرینات تیم فیورنتینا امروز دو مهمان ویژه داشت. یکی جیجی دی بیاجو مربی تیم ملی زیر 21 ساله های ایتالیا که برای مشاهده تمرینات فدریکو برناردسکی به فلورانس سفر کرده بود و دیگری پدر مارکوس آلونسو بازیکن اسپانیایی ویولا که مدیر برنامه های او نیز می باشد.

15- خوان مانوئل وارگاس ستاره تیم فیورنتینا در لیست نهایی تیم ملی پرو برای رقابت های جام ملت های امریکای جنوبی قرار گرفت. مارکو باکیچ ستاره جوان ویولا که به طور قرضی در اسپزیا بازی می کند نیز برای تیم ملی مونته نگرو دعوت شده است.

14- توتو مرکاتو وب گزارش داده که تیم اودینزه پیشنهاد فیورنتینا برای جذب سیمونه اسکوفت را رد کرده است. گفته می شود پیشنهاد ویولا قرضی و با حق خرید در پایان فصل بوده که با مخالفت سران تیم اودینزه روبرو شده است.

13- صحبت های نوربرتو نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا: "من امیدوارم وضعیت آینده من در این هفته یا نهایتا تا هفته آینده مشخص شود. من همه چیز را به مدیر برنامه ام واگذار کرده ام و او باید تصمیم نهایی را بگیرد. دعوت به تیم ملی پاداش یک فصل خوب در فیورنتینا بود. من هرگز با مونتلا و هیچ کس دیگر مشکلی نداشتم و همیشه رابطه ما حرفه ای و خوب بود چون همه دلیل جدایی من از تیم را می دانند."

12- از کشور یونان خبر رسیده که مذاکرات بین دو باشگاه اولیمپیاکوس و فیورنتینا برای انتقال پیتیم کاسامی به فلورانس نهایی شده و این بازیکن در آستانه پیوستن به ویولا قرار دارد.

11- صحبت های متئو رنزی شهردار سابق فلورانس و نخست وزیر فعلی ایتالیا: "فیورنتینا فصل فوق العاده ای داشت که می توانست حتی بهتر هم باشد. من فکر می کنم باید از این تیم برای کاری که در این فصل انجام داده تشکر کنیم. من واقعا حسرت می خورم که در این فصل نتوانستم به ورزشگاه بروم ولی سعی می کنم تا سال آینده این کار را انجام دهم."

10- باشگاه فیورنتینا در نظر دارد تا پس از اردوی تمرینی موئنا در ابتدای تابستان، تیم را به کشور اتریش برده و یک اردوی 5 روزه را نیز در شهر گراتز برگزار کند.

9- گوخان اینلر، سیمونه اسکوفت و ماتیاس کرانویتر می توانند 3 خرید اول فیورنتینا برای شروعی سالی پر تحول باشند. ضمن اینکه هنوز گزینه هایی چون متیو دارمیان، آندره آ برتولاکی و آلان نیز در لیست خرید باشگاه حضور دارند.

8- برخی از رسانه از رقابت شدید بین اوزبیو دی فرانچسکو و روبرتو دونادونی برای نشستن بر روی نیمکت مربیگری تیم فیورنتینا خبر داده اند. البته سایر گزینه ها نیز شانس خود را دارند ولی اکثر خبر ها پیرامون این دو مربی می باشد.

7- میکله کامپورزه مدافع جوان تیم فیورنتینا در تابستان پس از اتمام دوران قرضی حضور خود در باری به فلورانس باز می گردد تا سپس در مورد آینده او تصمیم گیری شود. کامپورزه فقط 1 سال دیگر با ویولا قرارداد دارد و می توان منتظر تمدید قرارداد او نیز بود.

6- صحبت های دیگو لوپز دروازه بان تیم والنسیا در مورد حضور در سری آ: "پیش از این از لازیو صحبت بود و حالا نیز نام رم و فیورنتینا مطرح شده است. من نمی دانم کدام شایعات صحت دارد ولی من از حضور در والنسیا راضی هستم."

5- دیدار با کیه وو در آخرین هفته از رقابت های سری آ می تواند آخرین حضور بسیاری از بازیکنان تیم در فلورانس نیز باشد. غیر از نتو و کورتیچ که برای این دیدار محروم هستند، گومز، دیامانتی، آکوییلانی، وارگاس و آلونسو نیز می توانند به دوران حضور خود در فلورانس پایان دهند.

4- پائولو سوسا مربی پرتغالی تیم بازل سوییس هم به لیست مربیان مورد نظر فیورنتینا اضافه شد. این مربی موفق هنوز تصمیمی برای جدایی از بازل نگرفته ولی به نظر نمی رسد که قصد ادامه فعالیت در سوییس را داشته باشد.

3- برخی منابع از ملاقاتی کوتاه بین دانیله پراده و لوچانو اسپالتی خبر داده اند. بدین ترتیب می توان اسپالتی را یکی از اصلی ترین گزینه های ویولا برای نیمکت مربیگری در نظر گرفت. این ملاقات شب گذشته و در یکی از رستوران های شهر فلورانس انجام شده است.

2- اسپورت مدیا ست مدعی شده فاصله زیادی بین فیورنتینا و گواخان اینلر وجود ندارد. این بازیکن می تواند اولین خرید تابستانی ویولا برای فصل آینده باشد.

1- استفانو سابلی ستاره جوان تیم باری به یکی از اهداف ویولا برای خرید در تابستان تبدیل شده است. این بازیکن از تیم های رم، سمپدوریا و لازیو نیز پیشنهاد دریافت کرده است.