اخبار :: اخبار باشگاه

دوران تیم فعلی فیورنتینا به پایان رسیده است

2306 شماره اطلاع نامه : دوران تیم فعلی فیورنتینا به پایان رسیده است 1394/03/09 دوران تیم فعلی فیورنتینا به پایان رسیده است اخبار باشگاه :: اخبار دوران تیم فعلی فیورنتینا به پایان رسیده است
دوران تیم فعلی فیورنتینا به پایان رسیده است

دوران تیم فعلی فیورنتینا به پایان رسیده است

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پیش از بازی آخر فصل برابر کیه وو مدعی شد دوران فعلی این تیم به پایان رسیده و ویولا باید با او یا بدون او بار دیگر از نو ساخته شود.

تیم فیورنتینا در آخرین بازی فصل خود در خانه به مصاف تیم کیه وو خواهد رفت تا به فصل "مثبت" خود از نظر مونتلا پایان دهد. اما این بازی در حالی برگزار می شود که شایعات در مورد آینده کاری این مربی جوان بسیار زیادی می باشد و مونتلا نیز مدعی شده دوران تیم فعلی فیورنتینا به سر آمده است:

"این یک فصل مثبت و موفق برای تیم ما بود. البته یک سری ناکامی ها نیز وجود داشت که اصلی ترین آنها نیز در خانه رخ داد و در غیر این صورت می توانست باعث صعود ما به 2 فینال شود. همیشه بازتاب های زیادی از وضعیت من وجود داشته که این روز ها خیلی خوب نیست. من آرام هستم و باید ببینیم در ملاقات با سران باشگاه چه اتفاقی خواهد افتاد. ما باید مشخص کنیم که باشگاه چه کار هایی می خواهد و می تواند انجام دهد. ما در مورد 3 فصل گذشته صحبت نخواهیم کرد و باید به آینده نگاه کنیم. می خواهیم فصل را در مقابل هواداران خودی به خوبی به پایان برسانیم و ضمن تثبیت رتبه پنجم، در صورتی که شانس با ما یار باشد، به رتبه چهارم نیز برسیم."

"من هم نقاط ضعف و نقص هایی دارم اما همیشه صادق بوده و به سادگی در مورد خودم صحبت کرده ام. از تمامی افرادی که در این راه با ما بودند تشکر می کنم. برخی کمتر و برخی بیشتر مورد تمجید قرار گرفته اند ولی من معتقدم این تیم در این فصل کار های بزرگی را انجام داد. البته قبول دارم که می توانستیم نتایج بهتری هم بگیریم ولی از نظر فنی فکر می کنم این دوران به پایان رسید و سفر ما کامل شده است، حالا تیم نیاز به از نو ساخته شدن دارد. با بودجه ای که تیم در اختیار داشت، خیلی سخت بود که بهتر از این کار کنیم. این تیم می تواند با مونتلا یا بدون مونتلا بار دیگر به کار ادامه دهد ولی باید شکاف ایجاد شده با سایر تیم ها برطرف شود."

"ما باید از نظر اقتصادی این فاصله را کم کنیم و این موضوع با برنامه ریزی قابل حل می باشد. اگر همه ما این موضوع را درک کنیم، یک امتیاز مثبت است و اگر نتوانیم، امتیازی را از دست می دهیم. هواداران؟ طرفداران به طور ذاتی غیر منطقی هستند و این به دلیل شور و علاقه زیادی است که در آنها وجود دارد. البته اگر همین حس نیز در آنها وجود نداشت هرگز برای حمایت از تیم به شهر های دیگر مسافرت نمی کردند. من باید اعلام کنم که هواداران همیشه با فروتنی از تیم خود در شرایط خوب و بد حمایت کردند و من فقط می توانم از نحوه برخورد آنها با خودم خوشحال باشم."