اخبار :: اخبار باشگاه

ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته

2307 شماره اطلاع نامه : ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته 1394/03/09 ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته اخبار باشگاه :: اخبار ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته
ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته

ملاقات مونتلا با سران باشگاه ؛ اعلام نتیجه در اواسط هفته

سران باشگاه فیورنتینا و وینچنزو مونتلا مربی این تیم امروز ملاقاتی 3 ساعته داشتند و در مورد شرایط ادامه همکاری با یکدیگر به مذاکره پرداختند ولی جواب نهایی را هنوز رسانه ای نکرده اند.

بر اساس اعلام باشگاه فیورنتینا، امروز آندره آ دلاواله مالک باشگاه به همراه ماریو کونینی رییس باشگاه و دانیله پراده مدیر ورزشی تیم با وینچنزو مونتلا جلسه ای را برگزار کرده و ضمن صرف ناهار، به بحث در مورد مسائل مربوط به تیم پرداختند. گفته می شود مباحث اصلی جلسه امروز پیرامون موضوعات استراتژی های نقل و انتقالات، بودجه باشگاه و اهداف آینده بوده است.

مونتلا هنوز  قرارداد دارد ولی اعلام کرده فقط در صورتی به همکاری ادامه می دهد که اهداف مشترکی با باشگاه برای آینده داشته باشند. در هر صورت از اتفاقات رخ داده و مطالب مطرح شده در جلسه امروز هیچ صحبتی به میان نیامده و هیچ یک از افراد مصاحبه ای در این خصوص انجام نداده اند. بدین ترتیب به نظر می رسد پس از بازی با کیه وو و احتمالا در اواسط هفته بیانیه رسمی باشگاه در مورد وضعیت وینچنزو مونتلا اعلام شود.