اخبار :: اخبار باشگاه

افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه

2314 شماره اطلاع نامه : افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه 1394/03/15 افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه اخبار باشگاه :: اخبار افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه
افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه

افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه

به نظر می رسد تنش در باشگاه فیورنتینا پس از انتشار بیانیه رسمی در مورد مونتلا افزایش پیدا کرده و این مربی جوان مدعی شده از این عمل باشگاه متعجب شده است. آندره آ روگ مدیر تیم نیز اعلام کرده لیست گزینه های جانشینی مونتلا آماده شده است.

هفته پیش ملاقاتی بین وینچنزو مونتلا و سران باشگاه برگزار شد که در پایان نتیجه ای از صحبت های مطرح شده در آن در دسترس رسانه ها قرار نگرفت. سپس هر دو طرف در سکوت خبری به سر بردند تا اینکه شب گذشته باشگاه فیورنتینا به طور رسمی بیانیه ای در مورد مونتلا منتشر کرد: "باشگاه منتظر است تا از وضعیت مربی خود وینچنزو مونتلا مطلع شود. با احترام به توافقات قبلی که انجام شده، ما اعتقاد داریم که این بی احترامی به لباس تیم ما و هواداران ما می باشد، این ضروری است که این وضعیت به سرعت مشخص شود و ما بیش از این نمی توانیم منتظر بمانیم."

مونتلا نیز پس از انتشار این بیانیه پاسخی داده که نشان از تعجب وی از این موضوع دارد: "من واقعا شگفت زده شدم. ما مدت بسیار زیادی است که با باشگاه در مورد اهداف آینده صحبت کرده ایم و من به آن اعتقاد دارم. من هم به پیراهن تیم و هواداران احترام می گذارم و باید هر چه سریع تر این وضعیت را مشخص کنیم. اما من مربی فیورنتینا هستم و با اشتیاق کامل آماده ام که شرایط برای ادامه فعالیت در این تیم را فراهم کنم."

آندره آ روگ نیز مصاحبه ای را انجام داده و ضمن ابراز علاقه برای ادامه کار با مونتلا، مدعی شد گزینه هایی را در نظر دارند: "موضوع خاصی رخ نداده و ما فقط می خواهیم به سرعت برای فصل آینده کار خود را آغاز کنیم. ما قصد داریم با مونتلا به کار ادامه دهیم اما حالا زمان تصمیم گیری است. ما نیز گزینه هایی را در نظر داریم ولی تا امروز با هیچ مربی تماس نگرفته و مذاکره نکرده ایم. ما هر کاری که لازم باشد برای خوش بین ماندن به مونتلا انجام می دهیم و فقط تا یکی دو روز دیگر منتظر تصمیم این مربی خواهیم ماند."