اخبار :: اخبار باشگاه

از وضعیت پیش آمده متاسفم ؛ هواداران پایه و اساس یک شروع دوباره هستند

2318 شماره اطلاع نامه : از وضعیت پیش آمده متاسفم ؛ هواداران پایه و اساس یک شروع دوباره هستند 1394/03/18 از وضعیت پیش آمده متاسفم ؛ هواداران پایه و اساس یک شروع دوباره هستند اخبار باشگاه :: اخبار از وضعیت پیش آمده متاسفم ؛ هواداران پایه و اساس یک شروع دوباره هستند
از وضعیت پیش آمده متاسفم ؛ هواداران پایه و اساس یک شروع دوباره هستند

از وضعیت پیش آمده متاسفم ؛ هواداران پایه و اساس یک شروع دوباره هستند

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا، ضمن ابراز ناراحتی و تاسف خود از اتفاقات رخ داده در روز های اخیر، مدعی شد اولویت او همیشه با فیورنتینا بوده و زمان مشخص شدن وضعیت نهایی فرا رسیده است.

در روز های گذشته صحبت های متعدد و متفاوت زیادی در مورد رابطه بین مونتلا و سران باشگاه فیورنتینا منتشر شد تا جایی که برخی از رسانه ها از اخراج این مربی صحبت می کردند. اما مونتلا در واکنش به این شایعات، تلویحا اعلام کرده در صورتی که از نظر هواداران حمایت شود، مشکلی برای ادامه فعالیت در فلورانس ندارد:

"من واقعا از وضعیتی که پیش آمده متاسفم. مطمئنا اشتباهاتی رخ داده است ولی من چنین قصدی نداشتم و به دنبال پیدا کردن یک راه حل مناسب برای دو طرف بودم. مانند تمام ارتباطات دیگر بین مردم، زمانی به نقطه ای می رسید که ضروری است هر چه سریع تر شرایط ادامه دادن مشخص شود. تعطیلات؟ من از مدت ها قبل برای این تعطیلات برنامه ریزی کردم و باشگاه نیز از آن مطلع بود و من می خواستم برای 1 هفته پس از پایان فصل به استراحت بپردازم. من همیشه اولویت اول خودم را فیورنتینا قرار داده ام."

"همیشه برنامه ها و اهداف مشخصی وجود داشته برای هواداران و اینکه آنها نیز به عنوان یک نیروزی اضافه در تیم مشارکت داشته باشند، همان طور که همواره به همین شکل بوده است. پایه و اساس یک شروع مجدد این است که از همبستگی، احساس مسئولیت و حمایت هواداران مشتاق تیم مطمئن شویم و بدانیم که هنوز هم به عنوان یک یار اضافه در کنار تیم هستند. سایر تیم ها؟ من هرگز با هیچ یک از روسا یا مدیران ورزشی تیم های دیگر مذاکره نکرده ام. نه تنها در روز های گذشته  بلکه همیشه به قوانین قراردادی و کد های اخلاقی باشگاه وفادار بوده و احترام گذاشته ام."