اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 21 خرداد)

2321 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 21 خرداد) 1394/03/21 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 21 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 21 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 21 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 21 خرداد)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

رسمی: پدرو پریرا مدیر ورزشی جدید ویولا ؛ سوسا در نزدیکی فلورانس ؛ واکنش منفی هواداران به سوسا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- هواداران تیم فیورنتینا از همین حالا نسبت به استخدام پائولو سوسا واکنش منفی نشان داده اند. تجربه حضور این مربی در تیم یوونتوس به عنوان بازیکن در بین سال های 94 تا 96 باعث شده تا دشمنی دیرینه هواداران با بیانکونری ها بار دیگر زنده شود. به همین دلیل روی دیوار های شهر فلورانس می توان مخالفت هواداران با استخدام این مربی را به وضوح مشاهده کرد.

12- در صورتی که پائولو سوسا راهی فیورنتینا شود، این مربی می تواند برخی از ستارگان تیم بازل را با خود به فلورانس بیاورد. دونالد کلوت مهاجم جوانی که مورد توجه تمامی باشگاه های بزرگ اروپا قرار دارد و اشکلزن گاشی هافبک تهاجمی این تیم اصلی ترین گزینه ها هستند. ضمن اینکه یوییچیرو کاکیتانی که پیش از این نیز مورد توجه دلاواله قرار داشت، می تواند بار دیگر نیز در لیست خرید قرار بگیرد.

11- امروز خبر جالبی در مورد علاقه تیم بازل به جذب روبرتو دونادونی منتشر شد. این در حالی است که پائولو سوسا مربی فعلی بازل و روبرتو دونادونی هر دو نامزد های اصلی نشستن روی نیمکت مربیگری فیورنتینا برای فصل آینده هستند.

10- تیم جوانان فیورنتینا موفق شد با کسب پیروزی 2-1 در برابر تیم باری راهی مرحله نیمه نهایی رقابت های حذفی ایتالیا شود. این پیروزی در حالی بدست آمد که تیم باری ابتدا به گل رسید ولی دو گل دیاخاته و گوندو در نیمه اول، پیروزی را برای ویولا رقم زد.

9- شایعات در مورد انتقال پائولو سوسا به فیورنتینا در حالی قوت گرفته اند، که هنوز باشگاه بازل سوییس اجازه خروج وی را صادر نکرده است. گفته می شود تیم فیورنتینا قراردادی 2 ساله با دستمزد حدود 1.5 میلیون در سال برای این مربی در نظر گرفته است.

8- در روز های گذشته بحث استخدام پائولو سوسا به عنوان مربی جدید تیم فیورنتینا به یکی از اصلی ترین موضوعات فوتبالی در ایتالیا تبدیل شده و موافقان و مخافان زیادی دارد. اما با این حال بیشتر کارشناسان فوتبال ایتالیا، به تمجید از این مربی پرتغالی پرداخته اند. جانلوکا دی مارزو یکی از سرشناس ترین مفسر فوتبال ایتالیا نیز او را فردی ایده آل برای فیورنتینا دانسته است.

7- حضور قطعی پدرو پریرا در فیورنتینا و شایعات در مورد پیوستن پائولو سوسا به عنوان مربی و دیوگو ویانا به عنوان اولین خرید تابستانی، باعث شده تا شاید در فصل آینده شاهد تیمی با سبک پرتغالی برای فیورنتینا باشیم.

6- ادواردو ماچیا مدیر ورزشی تیم بتیس اعلام کرده کریستین پیکینی برای یک فصل دیگر در این باشگاه خواهد ماند. این در حالی است که مدیر سابق ویولا تلاشی جدی برای استخدام دیوید پیزارو را نیز آغاز کرده است.

5- تیم لئون کشور مکزیک برای جذب خوزه ماریا باسانتا مدافع آرژانتینی تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده است. این بازیکن با تجربه فصل خوبی را با ویولا سپری کرد و به همین دلیل خروج او از فلورانس سخت به نظر می رسد.

4- خبر استخدام پدرو پریرا مدیر پرتغالی برای سمت مدیریت ورزشی باشگاه فیورنتینا سرانجام به طور رسمی اعلام شد. حالا این مدیر جوان در کنار دانیله پراده و والنتینو آنجلونی برای ساخت تیمی قدرتمند برای فصل آینده تلاش خواهند کرد.

3- اولی فبر مدیر برنامه ماریو گومز مدعی شده شایعات در مورد پیوستن او به تیم هرتا برلین درست نمی باشد.  گومز نیز اعلام کرده هدف اصلی او در فصل آینده بازگشت به ترکیب تیم ملی آلمان می باشد.

2- در حالی که تمامی بازیکنان در این روز ها در حال استراحت هستند، جوزپه روسی به طور جدی در حال تمرین کردن می باشد تا خود را در بهترین شرایط برای فصل آینده آماده کند. این بازیکن تصویری از تمرینات خود در بورلی هیلز را نیز در صفحه شخصی خود منتشر کرده است.

1- صحبت های دیوگو ویانا یکی از اهداف ویولا: "من پائولو سوسا را می شناسم ولی در حال حاضر با ژیل ویسنته قرارداد دارم و درباره آینده ام چیزی نمی دانم. من به فوتبال ایتالیا علاقه زیادی دارم و بازی های فصل پیش فیورنتینا در لیگ اروپا را دنبال می کردم. آنها یک تیم فوق العاده هستند و اگر بتوانم راهی این تیم شوم فرصتی عالی در اختیار من قرار خواهد گرفت."