اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 خرداد)

2323 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 خرداد) 1394/03/22 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 22 خرداد)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

تلاش ویولا برای خرید ایموبیله و اینلر ؛ پائولو سوسا نزدیک تر ؛ آینده صلاح هفته آینده مشخص می شود

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

18- امروز خبرگزاری های زیادی از قطعی شدن حضور پائولو سوسا بر روی نیمکت مربیگری تیم فیورنتینا برای سال آینده خبر دادند. گفته می شود کار های مالیاتی و اداری انتقال این مربی از سوییس به ایتالیا نیز انجام شده و در حال انتخاب کادر فنی خود می باشد.

17- تیم ساسولو قصد دارد در صورت جدایی دومنیکو براردی، از فدریکو برناردسکی بازیکن جوان تیم فیورنتینا به عنوان جانشین او استفاده کند.

16- ورزشگاه آرتمیو فرانکی امشب شاهد برگزاری یک کنسرت بزرگ از سوی واسکو روسی یکی از خواننده های معروف کشور ایتالیا بود که 35 هزار نفر را به استادیوم کشانده بود. این مراسم فردا شب نیز برگزار خواهد شد.

15- تیم اسپزیا تلاش می کند مارکو باکیچ ستاره جوان تیم فیورنتینا را برای یک سال دیگر نیز به طور قرضی در اختیار داشته باشد ولی پیشنهاد تیم چزنا شاید همه چیز را برای این بازیکن تغییر دهد.

14- صحبت های یاسمین کورتیچ: "من فصل بسیار خوبی را با فیورنتینا سپری کردم اما هنوز نمی دانم فصل آینده در چه تیمی خواهم بود. هنوز فرصت زیادی برای تصمیم گیری دارم."

13- اوکتاویو مانتکا هافبک برزیلی که فصل گذشته به طور قرضی به فیورنتینا پیوسته بود، به باشگاه خود بوتافوگو بازگشت. این بازیکن که هرگز حتی روی نیمکت تیم نیز حاضر نشد، به فوتبال خود در برزیل ادامه خواهد داد.

12- صحبت های ماریو گومز: "من می خواهم در فیورنتینا بمانم. فصل آینده برای من بسیار مهم است و می خواهم در یورو 2016 حضور داشته باشم." با این حال اولی فبر مدیر برنامه گومز نظرات متفاوتی دارد: "وقتی فیورنتینا خواهان فروش این بازیکن می باشد، من از این فرصت برای پیدا کردن یک راه حل مناسب استفاده می کنم."

11- بر اساس گزارش لا ناریونه، گوخان اینلر یک بازیکن ایده آل برای سیستم بازی پائولو سوسا در فیورنتینا خواهد بود. بدین ترتیب اینلر می تواند با خروج از ناپولی راه فلورانس را در پیش گرفته و به فوتبال خود در ویولا ادامه دهد.

10- کریستین بوولارو مدیر باشگاه ویتورول در مورد فروش یانیس هاجی به فیورنتینا: "ما این بازیکن را به فیورنتینا فروخته ایم ولی هنوز قطعی نیست که در چه زمانی او را راهی این تیم کنیم. ما این شانس را داریم که حداقل برای 1 فصل دیگر نیز این بازیکن را به طور قرضی در تیم داشته باشیم."

9- میکا ریچاردز که پس از یک فصل ناموفق با فیورنتینا از این تیم جدا شد، حالا از سوی باشگاه منچستر سیتی نیز به عنوان بازیکن آزاد معرفی شده و باید از بین اینتر و استون ویلا یک تیم را برای آینده خود انتخاب کند.

8- تیم بازل برای آزاد سازی پائولو سوسا مبلغی را در قرارداد این مربی در نظر نگرفته است ولی با این حال گفته می شود قصد دارد مبلغی را به عنوان مزد یا پاداش از باشگاه فیورنتینا دریافت کند.

7- تیم ملی شیلی در اولین دیدار خود در رقابت های کوپا امریکا موفق شد با 2 گل حریف خود اکوادور را شکست دهد. در این دیدار ماتی فرناندز در ترکیب اصلی بود و با دریافت دو کارت زرد نیز از بازی اخراج شد. دیوید پیزارو نیز تنها در چند دقیقه پایانی به بازی رفت.

6- شایعات در مورد بازگشت چیرو ایموبیله به فوتبال ایتالیا روز به روز در حال افزایش می باشد و تا امروز تیم های فیورنتینا، رم و ناپولی برای جذب این ستاره 25 ساله ابراز علاقه کرده اند. قیمت این بازیکن نیز پس از یک فصل نه چندان موفقیت آمیز در بودنس لیگا، به چیزی حدود 13 میلیون کاهش پیدا کرده است.

5- صحبت های شب گذشته آندره آ روگ از نزدیک بودن استخدام پائولو سوسا خبر می داد و به نظر می رسد حالا تیم بازل نیز با این انتقال موافقت کرده است. کوریره فیورنتینو نیز گزارش داده که روز دوشنبه این مربی پرتغالی راهی فلورانس می شود.

4- اسپورت ایتالیا در گزارشی اعلام کرده که هفته آینده مذاکره ای برای انتقال مارکو استوراری از یوونتوس به فیورنتینا انجام خواهد شد. این دروازه بان کهنه کار می تواند جای نتو را در ترکیب ویولا پر کند.

3- تیم پروجا برای خرید قرضی لوکا لتزرینی دروازه بان تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده است. پیش از این نیز تیم های لاتینا، لوپا و ویرتوس انتلا برای جذب این دروازه بان جوان اقدام کرده بودند. با این حال فیورنتینا قصد دارد لتزرینی را به تیمی بفرستد که بازی کردن او را تضمین کند

2- تیم ناپولی شب گذشته به طور رسمی خبر استخدام مائوریزیو ساری به عنوان مربی جدید خود را اعلام کرد. بدین ترتیب یکی دیگر از گزینه های فیورنتینا برای نیمکت مربیگری نیز از لیست خط زده شد.

1- هفته آینده و پس از مشخص شدن وضعیت مربی جدید تیم فیورنتینا، سران باشگاه بار دیگر برای حفظ محمد صلاح در فلورانس با مسئولان تیم چلسی مذاکره خواهند کرد.