اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 24 خرداد)

2324 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 24 خرداد) 1394/03/24 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 24 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 24 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 24 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 24 خرداد)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

فلورانس در انتظار پائولو سوسا ؛ صلاح حق تصمیم گیری دارد

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- به گزارش کوریره فیورنتینو، پائولو سوسا برای تقویت تیم خود درخواست خرید یک دفاع راست، دو هافبک مرکزی و یک دروازه بان کرده است. البته درباره خط حمله نیز پس از مشخص شدن شرایط کلی جوزپه روسی تصمیم گیری خواهد شد.

16- فاکوندو رونکالیا ستاره آرژانتینی تیم فیورنتینا که دو سال را به طور قرضی در جنوا سپری کرد، امسال به فلورانس باز خواهد گشت ولی بعید به نظر می رسد که فوتبال او در فیورنتینا ادامه پیدا کند.

15- هنوز از طرح جدید لباس تیم برای فصل آینده رونمایی نشده ولی گفته می شود له کوک اسپورتیف که حامی جدید تیم می باشد قصد دارد از حاشیه های قرمز و سفید به جای رنگ طلایی که امسال به کار رفته و مورد استقبال نیز قرار نگرفته بود، استفاده کند.

14- لا نازیونه به معرفی دستیاران احتمالی پائولو سوسا در فیورنتینا پرداخته است. ویکتور سانچز (کمک مربی)، مانوئل کوردیرو (آنالیزور) و ناچو تورنو (کمک مربی) سه نفری هستند که به احتمال بسیار زیاد در کادر فنی جدید فیورنتینا خواهند بود. کادر سابق مونتلا نیز همگی از تیم جدا خواهند شد و فقط احتمال باقی ماندن لوپز مربی دروازه بان ها وجود دارد.

13- تیم گالاتاسرای ترکیه جدید ترین مشتری ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا می باشد ولی باشگاه قصد ندارد هیچ تصمیمی در مورد آینده این بازیکن تا زمان معرفی مربی بعدی تیم و نظرات او اتخاذ کند.

12- تیم پارما به طور رسمی آنتونیو میرانته دروازه بان خود را آزاد کرد و حالا رقابتی جدی بین دو تیم فیورنتینا و سمپدوریا برای جذب این بازیکن آغاز شده است.

11- تیم جوانان فیورنتینا که شانس اول قهرمانی در رقابت های حذفی به شمار می رفت، شب گذشته در مرحله نیمه نهایی در برابر تیم تورینو تن به شکست 2-3 داد. این بازی که در وقت معمول با تساوی 2-2 به پایان رسیده بود در نهایت با گل دقیقه 6 وقت اضافه اول به سود تیم تورینو به پایان رسید. در آخرین لحظات بازی نیز گل گوندو به نظر به اشتباه مردود اعلام شد.

10- نونو گومز ستاره پرتغالی سابق تیم فیورنتینا به دفاع از تصمیم این باشگاه برای جذب پائولو سوسا پرداخته و ابراز اطمینان کرد که سوسا عملکردی عالی را در ویولا خواهد داشت. او همچنین به تمجید از پدرو پریرا مدیر ورزشی جدید فیورنتینا نیز پرداخته است.

9- دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا که عمکلرد بسیار خوبی در فلورانس داشته شب گذشته موفق شد جایزه "پیترو کالابرزه" را دریافت کند.

8- تیم پروجا تلاش می کند تا نیکولو فاتزی و احمد حجازی دو بازیکن تیم فیورنتینا را برای یک سال دیگر نیز به طور قرضی حفظ کند ولی علاقه بسیار زیاد پائولو سوسا به مدافع مصری باعث شده تا حجازی از شانس زیادی برای ماندن در فلورانس برخوردار باشد.

7- یوزیپ ایلیچیچ ستاره تیم فیورنتینا در جریان تمرینات تیم ملی اسلوونی دچار آسیب دیدگی شده و به احتمال زیاد بازی حساس با انگلستان را از دست خواهد داد.

6- صحبت های مدیر برنامه محمد صلاح: "فیورنتینا شانس این را دارد که با پرداخت 1 میلیون به چلسی، این بازیکن را برای 1 سال دیگر نیز در اختیار داشته باشد ولی صلاح قدرت تصمیم گیری در مورد تمام مسائل را دارد و می تواند آن را رد کند. زمانی که از اردوی تیم ملی بازگردد در مورد آینده او تصمیم گیری خواهیم کرد."

5- لورنزو ده سیلوستری مدافع تیم فیورنتینا که قراردادی مشترک با تیم سمپدوریا دارد، در بازی تیم ملی ایتالیا دچار مصدومیتی جدی شده و به احتمال زیاد بین 6 تا 8 ماه دور از میادین خواهد بود.

4- گفته می شود وینچنزو مونتلا پس از ترک تیم فیورنتینا، با تمامی بازیکنان و دوستان خود در فلورانس از طریق تماس تلفنی خداحافظی کرده و سپس پیشنهاد جدی تیم ناپولی را نیز رد کرده تا برای 1 فصل استراحت کند. احتمال می رود این مربی جوان رویای حضور در تیم سابقش رم را در سر داشته باشد.

3- با خروج وینچنزو مونتلا از فیورنتینا، احتمال جدایی دیوید پیزارو نیز وجود دارد. به همین دلیل سران باشگاه می توانند با خرید گوخان اینلر و بلریم زمیلی جای این ستاره اهل شیلی را پر کنند.

2- انتظار می رود پائولو سوسا امروز توافق نهایی برای حضور در فیورنتینا را کسب کرده و روز دوشنبه برای امضای قرارداد وارد فلورانس شود. تیم بازل 1 میلیون برای آزاد سازی مربی خود درخواست کرده که هنوز مورد موافقت ویولا قرار نگرفته است.

1- قیمت بالای کلوت ستاره جوان تیم بازل باعث شده تا پیوستن او به فیورنتینا به همراه پائولو سوسا کمی دور از ذهن باشد ولی شرایط برای خرید گونزالز ستاره 22 ساله اهل پاراگوئه مساعد به نظر می رسد.