اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت مدیران باشگاه از انتخاب پائولو سوسا

2333 شماره اطلاع نامه : رضایت مدیران باشگاه از انتخاب پائولو سوسا 1394/04/01 رضایت مدیران باشگاه از انتخاب پائولو سوسا اخبار باشگاه :: اخبار رضایت مدیران باشگاه از انتخاب پائولو سوسا
رضایت مدیران باشگاه از انتخاب پائولو سوسا

رضایت مدیران باشگاه از انتخاب پائولو سوسا

آندره آ روگ و دانیله پراده دو تن از مدیران فیورنتینا در مورد پیوستن پائولو سوسا به ویولا صحبت هایی را انجام داده و از تصمیم باشگاه برای حفظ محمد صلاح در فلورانس خبر داده اند.

شب گذشته به طور رسمی خبر استخدام پائولو سوسا به عنوان مربی جدید فیورنتینا اعلام شد و این مربی امروز نیز قرارداد خود را امضا کرده و در کنفرانس خبری نیز حاضر شد. اما روگ و پراده نیز نظراتی در مورد این مربی 44 ساله بیان کرده و از تلاش باشگاه برای تمدید قرارداد قرضی صلاح صحبت کرده اند:

آندره آ روگ: "از باشگاه و مربی جدید تشکر می کنیم. ما آماده ایم تا کاری که چند سال است آغاز کرده ایم را ادامه دهیم. در ابتدا مونتلا 3 سال فرصت کار در تیم را در اختیار داشت و حالا نیز افتخار می کنیم که پائولو سوسا را در اختیار داریم که می تواند ما را به بالاترین سطح فوتبالمان برساند. مذاکرات برای جذب سوسا طولانی شد ولی او نیاز داشت که ابتدا شرایط خود با تیم بازل را مشخص کند. صلاح؟ ما در دو روز آینده با مدیر برنامه او صحبت خواهیم کرد و شرایط را بررسی می کنیم. تصمیم ما این است که قرارداد قرضی او را برای 1 سال دیگر تمدید کنیم."

دانیله پراده: "ما سه سال پیش نیز می توانستیم پائولو سوسا را برای فیورنتینا انتخاب کنیم ولی شرایط به گونه دیگری پیش رفت. سوسا یک مربی مناسب برای فیورنتینا می باشد و می تواند با فلسفه فوتبالی که دارد ما را به اهدافمان برساند. او درباره جزیی ترین مسائل نیز به طور جدی کار می کند و با حضور روی نیمکت مربیگری تیم، ما می توانیم فوتبال بسیار زیبایی را ارائه دهیم و برای او آرزوی موفقیت می کنیم. مربی زمان لازم برای ارزیابی ترکیب تیمش را در اختیار دارد و سپس نیاز های خود برای تقویت تیم را به باشگاه اعلام خواهد کرد. ما تمامی نیاز های سوسا برای ساخت یک تیم قدرتمند را برآورده خواهیم کرد."